Neler yeni

berkayayenn kullanıcısının son içeriği

1. B

İnternet Tavsiyesine İhtiyacım Var

Merhaba arkadaşlar Oturduğum yer Malesef VDSL Bakır kablo desteği sunuyor. TürkTelekom kullanıyorum ve artık bu firmadan yeteri kadar rahatsızlık duymaya başladım. TurkTelekom'u bırakmaya kararlıyım, sizce hangi firmaya geçiş yapmalıyım ? Birde alt yapımı geliştirmeleri için yapmam gereken...
  2. B

Bütçe 25000-28000TL Tavsiye İstiyorum

Sadece Kasa Tavsiyesi istiyorum. Bütçem 25.000TL Fakat 28.000TL Civarlarına çıkabilirim. Fakat illa bu yüksek fiyatlarda olmasınada gerek yok. Gerçekten harika bir hazır sistem varsa eğer önerebileceğiniz harika olur !
  3. B

Logitech G435 Problem yaşıyorum !

Merhaba Logitech G435 Kulaklık kullanıyorum. Anlık olarak ses gitti ve düzelmedi. Oyun oynuyordum mutfağa gidip geldiğimde kulaklığımdan ses gelmediğini farkettim. Bu Kulaklık 2.4Ghz veya Bluetooth olarak kullanabiliyorsunuz. Daha önce hep 2.4Ghz olarak kullandım fakat şuanda ses alamıyorum...
  4. B

Hangi Televizyonu Tercih Etmeliyim ?

sony ve TLC 4K/120HZ Dostum
  5. B

TCL 32 GB Depolama alanıda sağlıyor. Bu en büyük artısı gibi 3 Tanesi QLed ama neden samsung :D Doğru
  6. B

Merhaba Arkadaşlar. 5 Televizyon Arasında Kararsız Kaldım. Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz ve Neden Tercih Ederdiniz ? 1-) Link Removed 2-) Link Removed 3-) Link Removed 4-) Link Removed 5-) Link Removed Benim Yatkın Olduğum İki Seçenek var şuanda. Bunlar; TLC 55C728 ve Sony 55X89J...
  7. B

18.000TL Bütçe Televizyon Önerisi

Evet bende araştırdım toshiba ile ilgili bazı özellikler hakkında bilgi alış-verişi yok. Sanırım TLC Alacağım yada LG Nanocell'i beklicem 5 gün içinde tekrar stok gelecek demişlerdi.
  8. B

Markadan dolayı değil. 120 hz ve 32 gb / QLED / RAM 3GB / İşlemci hızı vs daha önde duruyor
  9. B

Tabi haklısın Link Removed hakkında ne düşünüyorsun
  10. B

İlk defa toshiba öneren birini görüyorum
  11. B

Televizyon ile iligi öne çıkan nedir ?
  12. B

18.000TL Bütçe ile hangi televizyonu önerirsiniz? Minimum 55 İnç. Fakat Tercihen 65 İnç arıyorum. Smart TV olma zorunluluğu var !
  13. B

2 Televizyon arasında kaldım Yardımmm!!

Merhaba arkadaşlar 2 seçenek arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? 1-) Vestel 65QA9700 65''164 Ekran QLED Android 4K Ultra HD TV | Vestel 2-) Vestel 65Q9900 65'' 164 Ekran QLED Smart 4K Ultra HD TV | Vestel
  14. B

Modem Önerisine İhtiyacım Var

1000TL Olabilir bu tarz seylerin kendi kendine anlık sinyal kestiği ile ilgili çok fazla şikayet var. Ayrıca bendede xiamo mi menzil genişletici var. Sinyali bazen tamamen kesip tekrar açıyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.