Neler yeni

Armiz kullanıcısının son içeriği

1. A

Yardım 2TB ve üzeri harddisk tavsiyesi

İyi akşamlar cümleten. Bilgisayarda KC3000 1TB SSD var ancak depolama için bir tane de harddisk almayı düşünüyorum. Aynı zamanda hikayeli oyunlar oynayacağım, online oyun oynanmayacak. Bütçe olarak 2TB için 1500, 4 ve üzeri için de 2500-3000 civarı düşünüyorum. Aklımda WD Blue var 7200RPM, 256MB...
  2. A

Yardım Razer Viper 8Khz mi Endgame Gear XM1R mı?

O zaman bir de şöyle bir soru sorayım genele, belki öneride bulunan olur. Tarz itibariyle Viper'a benzeyen mouse önerisi olan olur mu acaba? Petek yapısı olmayacak şekilde, boyutları falan Viper gibi olacak şekilde. XM1R ile ilgili olarak palm kullanış açısından pek iyi olmadığı söylenmiş, ondan...
  3. A

Açıkçası ben de 8Khz olduğundan değil de elime çok iyi oturduğu için düşündüm hocam. Alsam bende aynı şekilde 1000 olarak kullanacağım. Viper miniyi de denedim hatta o bile fena gelmedi ama kullandıkça küçük gelir mi diye düşündüm. Sizin olur mu bu tarzda bir mouse öneriniz? G Pro X Superlight...
  4. A

Herkese hayırlı geceler. Bir süredir mouse araştırıyorum ve en sonunda seçeneği ikiye indirdim. Viper'ı denedim ve hoşuma da gitti ancak XM1R ile ilgili sadece kullananların yorumlarını biliyorum. Kullanan varsa ve yorumlarsa sevinirim. Soran olacak olursa niye Deathadder V2 düşünmüyorsun diye...
  5. A

Yardım Redragon Shiva K512 vs Razer Cynosa V2 vs Razer Ornata V3 X Klavye

Cümleten hayırlı akşamlar. Fiyatları sırasıyla 510 TL, 875 TL ve 820 TL. Sizce hangisi daha mantıklı olur? Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?
  6. A

Öneri 1200-1300 TL bandında klavye+mouse önerisi alabilir miyim?

Aynen hocam aynı şekilde yazı yazarken ya da çok tuş kullandığım bir oyun oynayınca kafam şişsin istemiyorum ondan dolayı incelemelerine bakıp bunları ayırabildim.
  7. A

Öneriler için teşekkür ederim hocam. Klavye olarak mekanik istemiyorum klasik olarak tavsiyeniz ne olur acaba? Bir de sizce neden klavye daha önemli diye sorabilir miyim?
  8. A

Merhabalar, herkese hayırlı geceler. 1200-1300 TL bandında klavye+mouse arayışındayım. Klavye olarak mevcut kullandığım Logitech K270 bile benim için aslında yeterliydi ancak son zamanlarda algılamama gibi şeylerinden dolayı yeni bir klavye almaya karar verdim. Almayı düşündüğüm klavye mekanik...
  9. A

Yardım Ram bozuk çıktı ne yapmalıyım?

İnşallah sıkıntı olmadan hallederler ya uğraşmayayım sonra :)
  10. A

Satıcıya bir daha yazdım bir de arayabilirsem arayıp anlatacam olmadı. Sonuç alamazsam burayı arayıp sorarım artık teşekkür ederim @beratakdemir0 Satıcıyı aradım onlar da sizin yazdığınız adrese yönlendirdi anlattım durumu gönderin bakalım dediler yarın göndercem inşallah.
  11. A

Evet ne yazık ki ram ve kasayı bu şekilde almıştım satıcı olmayınca. Sevmem normalde böyle satıcılardan almayı başıma da geldi korktuğum şey.
  12. A

N11 üzerinden almıştım hatta kargo için kod verecek misiniz diye sordum ona da bir şey dememişler.
  13. A

Selamun aleyküm herkese hayırlı günler. Geçen ay parça parça topladığım sistemde sistemi kurduğum zaman önce herhangi bir görüntü gelmedi. Psu veya anakarttan olabilir mi diye düşünürken ramlerden bir tanesinin tepki vermediğini gördük. Başka sistemlerde de aynısı oldu. Satıcıya yazdım durumu...
  14. A

Sizce hangi anakart daha mantıklı olur?

Teşekkür ederim hocam ikinize de. Aradaki fiyat farkına değerse sıkıntı yok. Aklıma iade edip aradaki farka mouse falan mı alsam diye gelmişti bir sorayım dedim.
  15. A

Sizce hangi anakart daha mantıklı olur?

Merhabalar. Dün Amazon'dan B550M Pro Vdh almıştım 2700 TL'ye biraz önce gezinirken 2200 TL'ye Gigabyte B550M DS3H gördüm. Sizce iade edip Gigabyte almalı mıyım ne dersiniz hangisi daha mantıklı olur? Sistemi soran olursa diye 5600, KC3000 1TB, G-Skill 8*2 3600 Mhz CL18.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.