Neler yeni

AndroTurk36 kullanıcısının son içeriği

1. A

Soru Gigabyte 27 g27qc a 165hz monitör aldım.

Çok teşekkür ederim kardeşim sağolasin. Daha iyisi sizlerin olsun inşallah. Bide fiyatı da baya artmış ben aldıktan sonra
  2. A

İPS pahalı hocam alamıyorum . Zaten bunu fiyatında arttı. Bide iade süresi ne kadardır?
  3. A

Aynen kanka fiyatlar tavan olmuş. İade etsem bir daha alamam.
  4. A

Merhaba bu monitörü kullanan var mı? Bugün aldım da. VA panel olduğu için ufo testinde ghostscreen var galiba golgelenme oluyor. 4.600 e aldım. Kullanan var mı? İade etsem bir daha alamam bu fiyata düşünerek iade etmek istemiyorum var mı çözümü olan? 2k 165 hz VA panel
  5. A

Öneri Hangi monitör?

Maalesef piyasa berbat. Kasım ayının sonuna kadar bekleyeceğim. Bir indirim falan olmazda mecbur bunu alacağım
  6. A

Öneri Hangi monitör?

Ölü piksel her monitörde çıkabilir mi? Yoksa sadece VA panel de mi?
  7. A

Öneri Hangi monitör?

Onu bugün alayım mı itopya dan? Ne diyorsun. Sorun yaşar mıyım?
  8. A

Öneri Hangi monitör?

Önerin için sağol kanka. 2k önerisi alabilir miyim
  9. A

Öneri Hangi monitör?

Merhaba gençler. Bütçe 5k. Hangi monitörü önerirsiniz? İtopya da var da 4599 gigabyte VA panel. kullanan varsa yardım etsin.. 3080 ekran kartına uygun
  10. A

Bu anakartı tercih etmem nasıl olur?

Atsana link
  11. A

Bu anakartı tercih etmem nasıl olur?

Ahoo stok yok.
  12. A

Duyuru Acaba ne Duyurucam :)

Hangisini alacaksın bende almak istiyorum
  13. A

Soru Gaming gecesinde bu sistem alınır mı

Üzüldüm hocam sizde mi 😔
  14. A

Hiçbir şey eskisi gibi olamaz

Ben öyle yapıyorum. Pahalı mı şu mu demiyorum. 6 ay önce aldığım laptop 10 bin tl. Bi kaç gün önce 15 e verdim. Dedim abi piyasa belli aldığım fiyat belli. Yani alan memnun satan memnun Gidip 23 e kasa aldım. O satan adam da 18 e almıştı. Ne diye bilirsin ki. Piyasa kötü

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.