Neler yeni

En düşük emekli maaşı 7.500TL

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Bazıları bunu ne zaman ögrenir, sen zam yapıyorsun herşeyin fiyatı artıyor , alım gücü diye bir şey var biliyorlar mı sanmıyorum onu arttırmaları lazım ken yapmıyor , hayırlı olsun gelecek zamlar

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
222
ModArt Kredi
0
Bazıları bunu ne zaman ögrenir, sen zam yapıyorsun herşeyin fiyatı artıyor , alım gücü diye bir şey var biliyorlar mı sanmıyorum onu arttırmaları lazım ken yapmıyor , hayırlı olsun gelecek zamlar
Sözde önceki seçimde vaatler Emekli maaşı için asgari ücretle eşit olacağı idi.
Yani en düşük emekli maaşı asgari ücretle denk olacaktı ki olması gereken oydu ama yine yapmadılar ne diyelim sağlık olsun.

Babam zaten en düşük olanı alıyor son güncelleme ile 5500tl olmuştu şimdi 7500 olacak ne fayda. Eve elektik faturası 1000tl geliyor doğalgaz bir o kadar su 200den aşağı gelmiyor. Eve telefonu cep telefonu internet faturaları derken aylık sırf faturaya harcanan para 2500-3000tl yi buluyor.
Babam 65 yaşında ve hala eşşek gibi çalışmak zorunda annem çalışmıyor benim kazancımda babamıza evde otur çalışma diyecek kadar artmadığı için bu zamma yine isyan ediyorum Babam adına 🤬🤬

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Mantıklı bir soru ?
-Eyt çıkıyor
-Enflasyon %200 deniliyor
-Dolar,Euro, Altın uçuyor
-Dış borçlar var
-Fed sürekli faiz arttırıyor
-Maalesef üzlürek söylüyordum deprem oldu
-En düşük emekli 7500tl oldu
Şimdi bunlar nasıl çıkacak işin içinden Allah kolaylık versin ne diyim

Son düzenleme:

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Şu anki emeklilerimizin durumu bu, sen ben emekli olunca halimiz ne olur kimbilir?! Bu son şansın...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Şu anki emeklilerimizin durumu bu, sen ben emekli olunca halimiz ne olur kimbilir?! Bu son şansın...

Hani diyorlardı ya hep kuyruk vardı eskiden , bu ne o zaman ama arada bir fark var o zaman alım gücü yüksekti , bir market indirim yapıyor ucuza almak için kaç bin kişi gidiyor izdiham oluyor ,
ne hale geldik , kimsenin artık yüzü gülmüyor içten

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
222
ModArt Kredi
0

65 yaşını görürsek düşünürüz bu sinir stres ile bizim nesil 65i kolay kolay görmez zaten kanser ve kalp krizi ölümleri giderek arttı 50-55 yaş dedin mi risk çok yüksek.
Ben 65i göreceğime bile inanmıyorum çok 🤣

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
65 yaşını görürsek düşünürüz bu sinir stres ile bizim nesil 65i kolay kolay görmez zaten kanser ve kalp krizi ölümleri giderek arttı 50-55 yaş dedin mi risk çok yüksek.
Ben 65i göreceğime bile inanmıyorum çok 🤣
eee abi işin sırrı var sen manda yoğurdu yemezsen tabi göremezsin 65 yaşını:ROFLMAO:

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Maaşları arttırarak çözemeyeceklerini ne zaman anlarlar acaba ? Saçmalığın daniskası...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Ne anladınız

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.