Neler yeni

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun

• Kullanılan toplam oy
    169

hasan1257

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
4070'ten ziyade f/p ucuz bir sistem gelmeli artık. Çok pahalıya satıyorlar 12-13 bandına düzgün sistem bulamıyorum. vento kasa + ddr4 + 5600 ile en f/p olabilecek ekran kartı kombolansa efsane olur.

Spykin

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
4070'ten ziyade f/p ucuz bir sistem gelmeli artık. Çok pahalıya satıyorlar 12-13 bandına düzgün sistem bulamıyorum. vento kasa + ddr4 + 5600 ile en f/p olabilecek ekran kartı kombolansa efsane olur.
ankette 4070cikti, düşük seviye sistem cok oluyor piyasada

Real Rhinoceros

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bugün 15k ya 4060lı sistem çıktı mesela en son çıkartılan sistem de 3060lı 14k lık bi sistem di zaten düşük f/p sistemler çıktı sen kaçırmışsın

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Ben de sanmıyorum ama 4070li sistemin daha once gelmesi lazım bana göre çünkü forumda açık ara 4070 daha önde duruyor yani çoğunluk onu bekliyor.
Acaba bu çoğunluk al satçı olabilir mi valla o beni çok şüphelendiriyor :)

Real Rhinoceros

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Acaba bu çoğunluk al satçı oalbilir mi valla o beni çok şüphelendiriyor
Hocam benim bi fikrim var ama size göre mantıklı gelmeyebilir belki şimdi sistem çıkacağı zaman atıyorum saat 18.00 de sistem yayınlanıyor ise ondan birkaç dakika önce foruma gelse link hem al satçıların çoğunluğunu elemiş oluruz hemde ihtiyacı olanlar yararlanmış olur diye düşünüyorum ya da buna benzer bi sistem de olabilir sizce uygulanabilir mi bu sistem

Birde al satçının forumda fazla işi olmaz diye düşünüyorum 2 3 kişi vardır en fazla diye tahmin ediyorum

4070Canavary

Aktif Üye
Kadınlar Kulübü
Konular
1
ModArt Kredi
0
valla benim 15-20 gün içinde pc alıp sektörden cekilmem lazım hocam 4-5 youtuber takip ediyorum ilk kim güzel bir 4070 veya 70 ti cıkartırsa basıp alıp sektörden cekilicem kalan arkadaslara basarılar :D

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
levon abi bence 4070 sistem falan çıkmasın
pc hocası sistemi bile üşenmeden mağazadan alıp
direk sari siteye 15k fiyatı 20k koymuşlar
al satçılar pusuda

bartu0

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
kartta 35k para ayırdım pckolik 4070li sistem çıkardı ama stokları bitmiş dün yoksa onu alacaktım al satçı falan değiliz sadece 30k altında çıkan sistemlerden bıktık herkesin bütçesi düşük olmak zorunda değil 100 tane de olsa 4070li sağlam sistem çıkarsa birisi parçalardan kısmadan fiyatı da piyasaya göre yüzde 10-15 ucuz olsa kapış kapış gider :D ama bu demek olmuyor ki gidip en kötü model olan msi ventusu koyalım ramlerin mhzyi 5200den verelim 6000 yerine sonra pce3 ssd koyalım falan.. parçalardan kısılan sistemler parasını hak etmiyor maalesef

Al satçılar bir tek 4070 li sistem için mi bekliyor böyle bi mantık mı var?
bugün pch goat 2yi üşenmeyip vatana gidip fiziksel olarak kasayı alıp hemen 10k üzerine sarı siteye eklemişler bile.. al satçıların önüne geçemezsin

Real Rhinoceros

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
kartta 35k para ayırdım pckolik 4070li sistem çıkardı ama stokları bitmiş dün yoksa onu alacaktım al satçı falan değiliz sadece 30k altında çıkan sistemlerden bıktık herkesin bütçesi düşük olmak zorunda değil 100 tane de olsa 4070li sağlam sistem çıkarsa birisi parçalardan kısmadan fiyatı da piyasaya göre yüzde 10-15 ucuz olsa kapış kapış gider :D ama bu demek olmuyor ki gidip en kötü model olan msi ventusu koyalım ramlerin mhzyi 5200den verelim 6000 yerine sonra pce3 ssd koyalım falan.. parçalardan kısılan sistemler parasını hak etmiyor maalesef

bugün pch goat 2yi üşenmeyip vatana gidip fiziksel olarak kasayı alıp hemen 10k üzerine sarı siteye eklemişler bile.. al satçıların önüne geçemezsin
4070 li sistemler genelde 30k civarında zaten şoyle 26k 27k flan olsa tadından yenmez tabi.

Real Rhinoceros

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Evet al satçıların önüne gecemezsin ve bu sisteme de bağlı değil 4090 lı sistem de olsa 3050li sistemde olsa onlar işlerini yine yapar adamların sistem umrunda degil ne kadar kâr yapabildikleri umurlarında

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Evet al satçıların önüne gecemezsin ve bu sisteme de bağlı değil 4090 lı sistem de olsa 3050li sistemde olsa onlar işlerini yine yapar adamların sistem umrunda degil ne kadar kâr yapabildikleri umurlarında
Ne kadar ucuza sistem çıkarırsak onlarda o kadar fazla kar ediyor bunu da biliyorsunuz değil mi 😁

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.