Neler yeni

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun

• Kullanılan toplam oy
    169

SonOfWhyachi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Artık Anasayfam gibi oldu forum. Hergün girip bakıyorum. Ne zaman yazılacak sistem diye. Her sistem paylaşıldığında beklentim biraz daha artıyor. x3 ü alamadım stok kalmamıştı. Diğer bütçe dostu sistem'e de emin olamadım. Malum Eylül de daha süprizlerim olacak dedi Levon. Daha iyisi gelir bunu aldığıma pişman olurum diye almadım. Başka forumlarda millet almış 20 taneden fazla ekran kartını çıkartıp satışa koymuş geri kalanı.
Salı günü akşam 18:00 e bekliyorum birşeyler bakalım...

Elimde z170 6600k 32 GB Rx 590 sistem var. Sırf PCI 4.0 Nvme desteklemediği için yeni sisteme geçmeyi düşünüyorum. DDR 5 Fiyat performans bir sistem bekliyorum.
Vallaha 1 kişi en fazla 2 tane filan bilgisayar alabilmeli böyle kampanyalarda sonra stokçular hemen alıyor birde sayı sınırı yoksa direkt sıkıntı yaşanıyor maalesef :/

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Abi Selam,
hiç en ufak bir story atılmadı, entry girilmedi bununla ilgili , iyisindir umarım :)
Millet çok yorgun okul açılış kampanyasında herkesin perti çıktı yetiştirmem gereken standart videolarda var önümüzdeki aya kayacak gibi duruyor :)

SonOfWhyachi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Millet çok yorgun okul açılış kampanyasında herkesin perti çıktı yetiştirmem gereken standart videolarda var önümüzdeki aya kayacak gibi duruyor :)
hocam vallaha benimde okulum açılacak işte 2 ekim de sonra video saatleri ders saatlerim ile çakışıyor büyük oranda 4070 li sistemi de kaçırırsam üzülürüm. 4060 ti olan bilgisayarı 4070 alırım diye iptal etmiştim elim boş kalır kötü olur :(

stayachernykhvoronov

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
3050 li sistemleri eskisi kadar göremiyoruz ve gerçekten çok üzücü. 12100f veya 5500 lü sistemlerle güzel fiyatlara geliyordu eskiden. Genelde 14 bin TL ve üzeri sistemler paylaşılıyor. Forum dışı kullanıcıları da düşündüğünüzden şüphem yok. Üst segment bir bilgisayarı almak günümüzde 18-25 yaş aralığındaki gençler için oldukça zor. 10-14 arası bir bilgisayar daha çok kitleyi sevindirecektir.

SonOfWhyachi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
3050 li sistemleri eskisi kadar göremiyoruz ve gerçekten çok üzücü. 12100f veya 5500 lü sistemlerle güzel fiyatlara geliyordu eskiden. Genelde 14 bin TL ve üzeri sistemler paylaşılıyor. Forum dışı kullanıcıları da düşündüğünüzden şüphem yok. Üst segment bir bilgisayarı almak günümüzde 18-25 yaş aralığındaki gençler için oldukça zor. 10-14 arası bir bilgisayar daha çok kitleyi sevindirecektir.
Genelde giriş-orta seviye bilgisayarlar çıktı şu süreçlerde böyle bir rtx 4070 ve üstü bir sistem o bölgede ihtiyacı olanları karşılar belki ondan sonra direkt giriş seviyesi için bir sistem gelebilir.

Poggoli

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
itopyada o fiyat aralığında olan sistemler var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.