Neler yeni

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun

• Kullanılan toplam oy
    169

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
Link Removed
bu sistem 2 haftaya yakın stokta kaldı ve çıktığında 33 bin liraydı, 32gb ramı, a620m gaming x anakartı, 1tb mld m700 ssdsi ve le500 deepcool sıvı soğutmayla beraber 35 bine özelleştirilip alınabiliyordu, üstelik ekran kartı en iyi 4070 modeliydi, bunu kaçırdık ama yine aynı özelliklerde güzel bir sistem 35-37k fiyat arasına çıkarılabilir, burada kilit nokta 6000mhz 2x16gb ram, güzel bir 3 fanlı ekran kartı, 1tb pce4 ssd ve güzel bir sıvı soğutma olması.. herkes alır kapış kapış gider
Biz itopya ile gainward gibi markalar olmadığı için o tür bir çalışma yapmıyoruz. Yani gainward ile MSI veya Gigabyet kartlar arasında en az 200$ fiyat farkı var biliyorsun değil mi :)

4070Canavary

Aktif Üye
Kadınlar Kulübü
Konular
1
ModArt Kredi
0
30knın altında adam gibi bir 4070li sistem olmaz lütfen piyasayı araştıralım biraz. Şahine audi a8 motoru takmanın anlamı yok.
güzel işlemcili(ryzen 5 7600 ve üzeri), işlemci soğutmalı 4070(windforcelerin kronik sıkıntılı oldugunu okumustum, windforce harici diyelim) bir sistem her türlü 37-40a patlar(orta altı ssd - orta altı ramlerle :D )

Bugün cıkacak sistem düşük bütçeli kardeşlere hayırlı olsun.

Arkadaşlar hep diyorum araştırın, araştırın, piyasayı araştırın diye. Uzun ömürlü kullanacak olanlar bir kere alıyor bunu sonucta onda da en ucuzunu değil, biraz daha iyisini almanın daha mantıklı oldugunu düsünüyorum.

Bütün 4070ler aynı değil maalesef. Fiyat olarak da, performans olarak da aynı değiller.

Neyse bu başlık çok uzadı anketin dışına çıkmamak adına daha entry girmek istemiyorum. Levon hocam senden de rica ediyorum, yeni sistemlerin için farklı başlıklar açarsan ilgili muhabbet oradan devam etsin, yürüsün.

bartu0

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
a620 günü kurtarmak için iyi benim tavsiyem b650 olması en azından raminde 1 slot 32 olması ddr 5 sistemlerde performansı etkilemeyeceği gibi açılış süresini de kısaltıcaktır. ekran kartı gainward yazıyor bildiğim kadarıyla soğutma konusunda iyi değil. mld ssd yerine de kaliteli bir samsung ssd filan kalitelı sistem topluyorsak iyi olacaktır.
soğutma performansları çok iyi merak etme hatta msi, asus, gibi markaları bile sollayan modelleri var

Biz itopya ile gainward gibi markalar olmadığı için o tür bir çalışma yapmıyoruz. Yani gainward ile MSI veya Gigabyet kartlar arasında en az 200$ fiyat farkı var biliyorsun değil mi :)
sadece itopya olmak zorundaysa bir şey diyemem ama başka firmalarla da çalışabiliyorsanız marka fark etmez önemli olan fiyat performans oranı ve pnynin örnek olarak xlr8 serisi asus rog strixten sonra ki en başarılı soğutmaya sahip olan kart, üstelik aralarında dediğin gibi 200 dolardan fazla fiyat farkı varken sırf belli başlı markalara zorunlu tutulmak fiyat performans açısından bizim aleyhimize..

Poggoli

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
ben bu sistemlerin dışında asrock li bir sistem geleceğini düşünuyorum ilerleyen zamanlarda itopya mi olur başka firmaların sponsorluğunda mi olur bilemem ama Levon Turaç Levon Turaç imzali olacağını bir tık içime doğdu sanki :pepepog

alierkut3

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Benim Görüşüm RTX Serisinden Vazgeçmeyelim O yüzden 4060 İyidir ve Yeterlidir.

Saygılar Sevgiler

SonOfWhyachi

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Lüx Oldukça Fiyat Çıkıyor Yukarı Bence Az Olsun Öz Olsun Herkes Alsın Kimsenin Gönlü Kalmasın. Bence
Vallaha şuan oylamadan da görüldüğü üzere zaten rtx 4070 çıkması gerekiyor kaliteli bir sistem yapar levon hocamda güven tam bekliyoruz bakalım. RTX 4060 - 3070 - 3070ti vs bir sürü çıktı son 2 aydır hala çıkması bence saçma olur daha geçen 15.499 a 1100 stoklu çıktı rtx 4060 daha kim alacak? :D

bayram.uludag

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hocam çok güzel sistemler yaptın güzel bir 280-360 hz monitör kampanyası yapsan da güzel bir monitör eklesek bu sistemlerimize eksik kalmasın 🙏🙏

bartu0

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
beyler ben çektim 4070ti kalanlara başarılar.. levon hocamın sistemler güzel de bu iş itopyayla olmaz olursa da muadil markaların aynı ürünleriyle toplanacak sistem fiyatına hazır sistem olarak çıkar.. itopyada sırf ekran kartı msi asus yada gigabyte diye ekstra 5k ödüyoruz onu indirim olarak yansıtınca da pny, gainward, galax gibi bir marka ekran kartla tek tek toplamaya oranla bir avantajı kalmıyor aynı fiyata geliyor..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.