Neler yeni

Yeni kurduğum sistem. fikirlerinizi bekliyorum..

• Konbuyu başlatan mspuzo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 485

mspuzo

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
PARÇAMODEL
İŞLEMCİIntel Core i7 14700K 3,4 GHz 33 MB Cache 1700 Pin
ANAKARTASUS TUF Gaming Z790-PLUS WIFI
EKRAN KARTIASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090
BELLEKCorsaır Vengeance Rgb 32GB (2X16GB) 6400MHZ Ddr5
SSDSamsung 990 PRO 2TB
KASAAsus GT302 Tuf Gaming Argb
SOĞUTUCUASUS TUF GAMING LC II 360
POWER SUPPLY
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

mspuzo

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
render ağırlıklı işlem yapacağımdan dolayı. oyun amaçlı değil iş amaçlı bir bilgisayar toplamak istedim. tek çekincem power supply oldu.

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
render ağırlıklı işlem yapacağımdan dolayı. oyun amaçlı değil iş amaçlı bir bilgisayar toplamak istedim. tek çekincem power supply oldu.
Eğer amaç render ise intel iyi bir tercih olabilir. Ancak şahsi görüşüm şu dur ki yakında çıkacak olan 15. Nesil CPU ve anakartları falan bi bekle derim eğer işin acele değil ise.

mspuzo

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Eğer amaç render ise intel iyi bir tercih olabilir. Ancak şahsi görüşüm şu dur ki yakında çıkacak olan 15. Nesil CPU ve anakartları falan bi bekle derim eğer işin acele değil ise.
onun sınırı yok. her sene yeni nesil çıkıyor. sisteme asus proart PA278CV ekledim ve dün sistemi topladım. şu an tek ekleyeceğim ram olur. bi 32gb daha eklerim ya da 64. render aldıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım.

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
onun sınırı yok. her sene yeni nesil çıkıyor. sisteme asus proart PA278CV ekledim ve dün sistemi topladım. şu an tek ekleyeceğim ram olur. bi 32gb daha eklerim ya da 64. render aldıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım.
Her sene değil dostum sadece LGA 1700 soket 3.nesildir devam etti. Daha önceki soketler 2 nesildir vs. Tabii yine de tercih meselesi bu.

Rehberini bekliyoruz. :)

cbasaran

Aktif Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Güzel sistem, güle güle kullanın. Render için ram ilavesi yaparsanız tadından yenmez. 100 intel bilgisayar toplarsam belki ama belki 1 amd toplarım. Oyuncular bilmez intelin ne işe yarayacağını :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.