Neler yeni

Duyuru Yarına Hazır Olun F/P Sistem geliyor :)

DeveloperRedneck

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Saat kaçta çıkacak ve stoklar ertelemeli mi gelir videoyla aynı anda mı ?

yefri

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
sistemi bekliyoruz

DeveloperRedneck

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Güzel sistemdi hocam.
1-2 hafta sonra 5600/12400f ile f/p sistem bekleriz. Uygun olması adına 4xxx serisi olmasa da olur.
Levon Turaç Levon Turaç

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0
Gördüm hocam sağ olun ama 5600/12400f ayarında bir işlemciye geçmek istiyorum. Şu an 3600/2060 kullanıyorum tek tek upgrade etmek yerine hazır sistem daha mantıklı olur gibi 5600/12400f ile sistem gelirse.
Bu çıktıktan sonra bir sistem çıkar mı? Hiç sanmıyorum. Konu açıp bütçenizi belirtirseniz yardımcı olurum ben..

DeveloperRedneck

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bu çıktıktan sonra bir sistem çıkar mı? Hiç sanmıyorum. Konu açıp bütçenizi belirtirseniz yardımcı olurum ben..
Acelem yok hocam hemen akabinde demedim yani. Modart zaten 3-4 haftada bir yapıyor sanki. Sağ olasın. Avantajlı pek sistem yok maalesef şu an, influencer sistem beklemek daha makul geliyor en azından şu an için

musa06

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
rayzen 7 500x 3d bı sıstem gelırmı acaba oyun odaklı olursa guzel olur

Venzairic

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Перед отпуском сломалась машина. Ремонт оказался дорогим, а все сбережения были уже потрачены. На
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
нашел МФО с выгодными условиями, оформил займ и быстро отремонтировал машину. Отпуск не был омрачен поломкой.

Venzairic

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Посетите termburg.ru и позвольте себе окунуться в мир, где каждый день – это праздник для души и тела. Вас ждет не просто отдых, а путешествие по миру блаженства и умиротворения. Наши эксклюзивные спа-программы, уникальные термальные процедуры и мастерские ритуалы созданы, чтобы подарить вам незабываемые впечатления. Преобразите свой досуг в искусство удовольствия и познания себя. termburg.ru – это ключ к вашему личному райскому уголку.

ТЕРМБУРГ -
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Адрес - Москва, Гурьянова 30 (2 этаж)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.