Neler yeni

Xiaomi'nin Türkiye'deki kullanıcılara MIUI 13 müjdesi

• Konbuyu başlatan Mehmet
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 430

Mehmet

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Xiaomi'nin Redmi 10 modelleri için yakında MIUI 13 yayımlanacak. Bu güncelleme birçok Xiaomi kullanıcısı tarafından merakla bekleniyor. Hatırlatmak gerekirse Android 13 artık yakında kararlı sürümüyle kullanıcılarla bulaşmaya başlayacak.

REDMI 10 GÜNCELLEMEYİ ALACAK​

Android tarafın güçlü isimleri ise sürümü cihazlarına entegre etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bunlardan biri de Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi oluyor. Yakın zamanda yayımlanan listede yer alan cihazların güncellemeleri alması bekleniyor. İşte bu noktada Android 13 öncesi MIUI 13 alacak modellere Redmi 10 da eklendi.
Xiaomi'nin Redmi 10'u birkaç ay önce tanıtıldı MIUI 13 güncellemesini 5 farklı bölgedeki kullanıcıları için yayımladı. Sonrasında listeye Türkiye'nin de dahil olduğu ortaya çıktı. Türkiye'deki Redmi 10 modelleri MIUI 13 güncellemesini V13.0.2.0.SKUTRXM koduna sahip olarak alacak.
Güncellemenin Türkiye'deki kullanıcalara ne zaman sunulacağı henüz belli değil.

haço turaç

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Xiaomi mi 10t pro ya 3 ay önce geldi bile 13.0.3.0 kararlı olarak güncelledim ben gayette stabil bir sekilde kullanıyorum demekki hala guncelleme gelmeyen modeller var sanırım.

ramazandeveli

Pro Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Güzel olur. Bu güncellemeleri geriye doğru yapmak zaten normaldi. Şuna bak normal olana sevinir olduk. Adamlar meşhur marka gibi oldu. Kafasına göre takılıyor. Canım isterse yaparım, istemezse yapmam modundalar.

derscalis

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
11den beri aynı arayüz, üzerine ufak şeyler ekleyip her gün çıkan bugları düzelterek devam ediyorlar. Köklü değişiklik vakti geldi bence baydı artık.

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0
Xiaomi'nin Redmi 10 modelleri için yakında MIUI 13 yayımlanacak. Bu güncelleme birçok Xiaomi kullanıcısı tarafından merakla bekleniyor. Hatırlatmak gerekirse Android 13 artık yakında kararlı sürümüyle kullanıcılarla bulaşmaya başlayacak.

REDMI 10 GÜNCELLEMEYİ ALACAK​

Android tarafın güçlü isimleri ise sürümü cihazlarına entegre etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bunlardan biri de Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi oluyor. Yakın zamanda yayımlanan listede yer alan cihazların güncellemeleri alması bekleniyor. İşte bu noktada Android 13 öncesi MIUI 13 alacak modellere Redmi 10 da eklendi.
Xiaomi'nin Redmi 10'u birkaç ay önce tanıtıldı MIUI 13 güncellemesini 5 farklı bölgedeki kullanıcıları için yayımladı. Sonrasında listeye Türkiye'nin de dahil olduğu ortaya çıktı. Türkiye'deki Redmi 10 modelleri MIUI 13 güncellemesini V13.0.2.0.SKUTRXM koduna sahip olarak alacak.
Güncellemenin Türkiye'deki kullanıcalara ne zaman sunulacağı henüz belli değil.
Hocam ben artık Xiaomi'den bıkmışım bıktım usandım ya. 2 yıl önce Redmi 9T 128GB adlı bir cihaz aldık. İlk 1 yıl kullandım ondan sonra öyle bir kasıyor ki anlatamam. Telefon da kronik sorunluymuş , şansım yok zaten. Fakat MIUI13 güzel haber.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.