Neler yeni

Çözüldü Windows 11 donma

M0ns

Aktif Üye
Uzman
Konular
18
ModArt Kredi
0
Son gelen win 11 güncellemesinden sonra bazen tarayıcıda kitleniyor pc fare hareket ediyor ama yine donuyor oyunda bi sorun yaşamadım hiç aranızda bu sorunu yaşan var mı son gelen güncellemeden sonra böyle oldu gibi geliyor veya opera gx te bi sorun var sanırım

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Son gelen win 11 güncellemesinden sonra bazen tarayıcıda kitleniyor pc fare hareket ediyor ama yine donuyor oyunda bi sorun yaşamadım hiç aranızda bu sorunu yaşan var mı son gelen güncellemeden sonra böyle oldu gibi geliyor veya opera gx te bi sorun var sanırım
Başka tarayıcı da da bu sorun teşkil ediyor mu öncelikle ona bakmak lazım. Şayet başka tarayıcı da bu sorun meydana gelmiyorsa opera gx de bir sorun vardır o zaman..

M0ns

Aktif Üye
Uzman
Konular
18
ModArt Kredi
0
5500 işlemci rx6600 23.9.3 sürümü oyunlarda hiç bir sorun yok ama tarayıcıda son 10 15 gündür böyle kiletniyor 30-40 saniye sonrasında düzeliyor sorunu bir türlü anlayamadım format attım 0 dan kurdum hala devam ediyor güncellemeden kaynaklı bir sorun diye düşünüyorum olsa oyunda olur bazı arkadaşlarımdada oyunda oluyor aranızda var mı bu sorunu yaşayan

AbinJoo

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
aynı sorun yaklaşık 5 aydır var. haliyle bende de mevcut bugun güncelleme geldi yaptım ama görücez bakalım.

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
5500 işlemci rx6600 23.9.3 sürümü oyunlarda hiç bir sorun yok ama tarayıcıda son 10 15 gündür böyle kiletniyor 30-40 saniye sonrasında düzeliyor sorunu bir türlü anlayamadım format attım 0 dan kurdum hala devam ediyor güncellemeden kaynaklı bir sorun diye düşünüyorum olsa oyunda olur bazı arkadaşlarımdada oyunda oluyor aranızda var mı bu sorunu yaşayan
Enteresan gerçekten. :)

RAM'ler de sıkıntı olması olası. Memtest86 ile bir test yap bakalım ne yanıt verecek.

M0ns

Aktif Üye
Uzman
Konular
18
ModArt Kredi
0
Enteresan gerçekten. :)

RAM'ler de sıkıntı olması olası. Memtest86 ile bir test yap bakalım ne yanıt verecek.
ram kaynaklı bir sorun olsa oyunlardada yapar oyunlarda 0 sıkıntı son win 11 güncellemesi geldiğinden sonra yaşanıyor bu problem

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
ram kaynaklı bir sorun olsa oyunlardada yapar oyunlarda 0 sıkıntı son win 11 güncellemesi geldiğinden sonra yaşanıyor bu problem
Sualinin içinde yanıtını bulmuşsunuz zaten.

Maceraya gerek yok.

Yeni stabil update olana dek işletim sisteminin bir alt katmanı olan windows 10 yapıp deneyimlerinizi öyle deneyin.

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Sorunu çözmene sevindim , bari sitem edeyim bununla ilgili konu açmıştım ama ne yazık ki boş konular kadar rağbet görmedi :(

M0ns

Aktif Üye
Uzman
Konular
18
ModArt Kredi
0
Sorunu çözmene sevindim , bari sitem edeyim bununla ilgili konu açmıştım ama ne yazık ki boş konular kadar rağbet görmedi :(

amd cleneup uygulaması ile kaldır sürücüyü en son sürümü yükle düzelir kanka

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Aynı sorun bende de var. Rx6900 xt kartım var. Eski driveri nereden bulabilirim ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.