Neler yeni

vodafone casper 27inç monitör

• Konbuyu başlatan Afraz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 902

Afraz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ek kart çıkartabilirsin yaşını bilmiyorum ama eğer 18 veya altında isen ek kart çıkartıp taksitlendirebilirsin yinede...
tam 18 yaşındayım :( 18 yaşında çalışmamış birine kart veriyorlarsa yapabilirim aslında? Oluyormu? Hali hazırda garanti,iş bankasında hesap kartlarım var.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
tam 18 yaşındayım :( 18 yaşında çalışmamış birine kart veriyorlarsa yapabilirim aslında? Oluyormu? Hali hazırda garanti,iş bankasında hesap kartlarım var.
Ebeveyin üzerine ek kart çıkartabiliyorsun onun ödemesini kendin yaparsın...

Afraz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ebeveyin üzerine ek kart çıkartabiliyorsun onun ödemesini kendin yaparsın...
Ebeveyn girerse işe sıkıntı :D, biraz ailevilik bir durum aslında kızmazlar bu duruma fakat onların üstüne kart cıkartamam, Kendi üstüme aylık ödeyebiliceğim bir sistem vs varmı? ben yok diye biliyordum var ise aylık düzenli ödeyebilirim zaten 4000₺'ydi söylediğim model

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
Ebeveyn girerse işe sıkıntı :D, biraz ailevilik bir durum aslında kızmazlar bu duruma fakat onların üstüne kart cıkartamam, Kendi üstüme aylık ödeyebiliceğim bir sistem vs varmı? ben yok diye biliyordum var ise aylık düzenli ödeyebilirim zaten 4000₺'ydi söylediğim model
O kadar detay bilmiyorum kolay gelsin.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Maksimum bütçeniz nedir? Bahsedilen modeli önermiyorum.

Afraz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Maksimum bütçeniz nedir? Bahsedilen modeli önermiyorum.
Bütçem; dediğim gibi faturama ek aylık ödeyebiliceğim bir monitör :( Turkcell olsa 27inç modelinden asus tuf alırdım. Fakat vodafone'da sadece casper var sanırsam :( Onunda stok gelmesini bekliyorum 1haftadır. Hala 23.8 ile 27 inç arasında git gel yapıyorum. 27inç 2k model, 1920x1080p'de kullanırken sıkıntı yaşatmıcaksa ondan almayı düşünüyorum. Sıkıntı cıkarırsa 23.8 200hz modelinden.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Bütçem; dediğim gibi faturama ek aylık ödeyebiliceğim bir monitör :( Turkcell olsa 27inç modelinden asus tuf alırdım. Fakat vodafone'da sadece casper var sanırsam :( Onunda stok gelmesini bekliyorum 1haftadır. Hala 23.8 ile 27 inç arasında git gel yapıyorum. 27inç 2k model, 1920x1080p'de kullanırken sıkıntı yaşatmıcaksa ondan almayı düşünüyorum. Sıkıntı cıkarırsa 23.8 200hz modelinden.

Aslında dediğiniz markayı ve modeli önermiyorum. Kredi kartınız var mı sizde veya bir yakınınızda?

Afraz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Aslında dediğiniz markayı ve modeli önermiyorum. Kredi kartınız var mı sizde veya bir yakınınızda?
Kredi kartım yok fakat ay başına kadar stok gelmezse nakit almayı düşünüyorum. Max 4-5k bütçem olur, 27inç 1920x1080 asus tuf düşünüyordum eğer vodafone stok gelmezse, önerebiliceğiniz bir şey var ise söyleyebilirsiniz. Nakit alırsam düşünebilirim.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Kredi kartım yok fakat ay başına kadar stok gelmezse nakit almayı düşünüyorum. Max 4-5k bütçem olur, 27inç 1920x1080 asus tuf düşünüyordum eğer vodafone stok gelmezse, önerebiliceğiniz bir şey var ise söyleyebilirsiniz. Nakit alırsam düşünebilirim.

Şu modeli önerebilirim.

Link Removed

Afraz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Şu modeli önerebilirim.

Link Removed
27 inç model önerirmisiniz? Almışken küçük birşey almakda istemiyorum açıkcası. Bu tarz kavisli 27inç 1080p önerirmisiniz bu monitörü? Eksiği vs varmıdırki?

Screenshot_1.png

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
27 inç model önerirmisiniz? Almışken küçük birşey almakda istemiyorum açıkcası. Bu tarz kavisli 27inç 1080p önerirmisiniz bu monitörü? Eksiği vs varmıdırki?

Ekli dosyayı görüntüle 2954

Kendisi VA paneldir. IPS > VA olduğundan ötürü IPS panel tercih etmenizi öneriyorum.
İkinci olarak Full HD için 24" boyut idealdir.

Afraz

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Kendisi VA paneldir. IPS > VA olduğundan ötürü IPS panel tercih etmenizi öneriyorum.
İkinci olarak Full HD için 24" boyut idealdir.
Panel olarak haklısınız, IPS daha iyi. Ay başına kadar stok gelmezse attığınız linkdekini düşünüceğim teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.