Neler yeni

Soru Telefonuma dosyayı nasıl flashlarım?

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Bu konu içerisinde bootloder kiliti nasıl açılır anlatıyor.
Kilidinin açıp olup olmadığı tehit etmek istiyorum eğer açık değilse 1 hafta beklemek zorunda kalacaksın.
BL kilidini konu sahibi açtığını söylüyor zaten hocam. :D

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Merhabalar, cihazıma bir dosya flashlamak istiyorum ama magisk yardımı ile ne yapmam lazım magisk root gerektiriyor mu? root olmadan nasıl yaparım? Cihazım Xiaomi
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
üst kısımda bıraktığım linke tıkla ve inen uygulamayı kur bu arada telefonu fastboot moduna al ve bilgisayara bağla.
Bu linkten windows için olanı indir ve daha sonra inen dosyayı zipten çıkar.
zipten çıakrdığın klasörü aç ve karaladığım yerdeki yazıyı sil ve oraya "cmd" yaz ve entere bas cmd ekranı gelecektir.
Ekran Alıntısı.PNG

daha sonra
bu linkteki uygulamayı indir ama zipden çıkarma.
karşına gelen cmd ekranına "adb sideload" yaz ve boşluk bırak sonrasında indirdiğin orangefox dosyasını basılı tutarak cmd ekranının üzerine sürükle birkaç kez enter tuşuna bas yüklemeye başlayacaktır.

dosya yüklendikten sonra telefonu kapat ve güç açma ve ses açma tuşlarını basılı tut orange fox ekranı karşına gelirse tekrardan buraya yaz bir sonraki adıma geçelim.

kukreyendeliadam

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
üst kısımda bıraktığım linke tıkla ve inen uygulamayı kur bu arada telefonu fastboot moduna al ve bilgisayara bağla.
zipten çıakrdığın klasörü aç ve karaladığım yerdeki yazıyı sil ve oraya "cmd" yaz ve entere bas cmd ekranı gelecektir.
Ekli dosyayı görüntüle 2188
daha sonra
karşına gelen cmd ekranına "adb sideload" yaz ve boşluk bırak sonrasında indirdiğin orangefox dosyasını basılı tutarak cmd ekranının üzerine sürükle birkaç kez enter tuşuna bas yüklemeye başlayacaktır.

dosya yüklendikten sonra telefonu kapat ve güç açma ve ses açma tuşlarını basılı tut orange fox ekranı karşına gelirse tekrardan buraya yaz bir sonraki adıma geçelim.
Hocam şuan müsaitseniz deniyorum.

kukreyendeliadam

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Ekli dosyayı görüntüle 2188
daha sonra

1670946690767.png

Şöyle bir hata alıyorum, USB Hata ayıklaması açık ve bilgisayara bağladım. Ondan sonra Fastboot ekranına girdim ve böyle bir hata aldım.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Telefon fastboot modunda iken ve bilgisayar bağlı iken aygıt yöneticisine bakar mısın sanırım telefonunu bilgisayar görmüyor

kukreyendeliadam

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Umut Nas Umut Nas Hocam bu video da ki gibi arkadaşın dediğini yaptım ama TWRP menüsüne otomatik olarak atmadı. Sanırım yüklenmedi.

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
334
ModArt Kredi
0

kukreyendeliadam

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Otomatik atmadı ise kendiniz girin hocam, fastboot reboot recovery yazın.
Dün zamanım yoktu hocam bugün girdim tekrar aynı adımları yaptım ve fastboot reboot recovery yaptım recovery kısmına atmadı bu sefer MIUI başlattı. Yanlış mı yapıyorum bilmiyorum da yani sanırım cihazım rootlanmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.