Neler yeni

İndirim Steam 30 TL'den Ucuz Oyun Önerileri!

Letrion

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Bildiğimiz gibi oyun fiyatlarında ciddi bir zam meydana gelmekte ve bunun Türk oyuncularını kötü etkilediğini biliyoruz.

Fakat hala 30 TL'den daha uygun fiyatta olan güzel oyunları listeledim, bu fiyatlara bir daha oyun bulamayabiliriz bundan dolayı böyle bir konu açma gereği duydum herkese iyi oyunlar dilerim.

Project Zomboid 32,00 TL 21,44 TL

PAYDAY 2 22,00 TL 11,00 TL

Papers, Please 18,00 TL 7,20 TL

Car Mechanic Simulator 2021 40,00 TL 26,00 TL

Crysis Remastered 50,00 TL 22,50 TL

Thief Simulator 32,00 TL 5,44 TL

Shadow Tactics: Blades of the Shogun 80,00 TL 8,00 TL

CarX Drift Racing Online 25,00 TL 11,25 TL

Call of Duty 4: Modern Warfare 49,00 TL 24,50 TL

Zero Hour 20,50 TL 10,25 TL

NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER 248,00 TL 24,80 TL

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 89,00 TL 17,80 TL

White Day: A Labyrinth Named School 49,00 TL 7,35 TL

The Beast Inside 235,00 TL 23,50 TL

Ryse: Son of Rome 18,50 TL 4,62 TL

Middle-earth: Shadow of War 67,00 TL 10,05 TL

Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition 50,00 TL 14,75 TL

Sir Whoopass™: Immortal Death 27,00 TL 13,50 TL

Tormented Souls 32,00 TL 19,20 TL

Food Truck Simulator 32,00 TL 22,40 TL

Just Cause 3 45,00 TL 6,75 TL

Ultimate Fishing Simulator 31,00 TL 6,20 TL

Ultimate Fishing Simulator 2 32,00 TL 19,20 TL

Overcrowd: A Commute 'Em Up 32,00 TL 9,60 TL

September 7th 13,50 TL 9,04 TL

POSTAL 2 105,00 TL 10,50 TL

Haunt Chaser 25,00 TL 5,00 TL

Faraday Protocol 32,00 TL 3,20 TL

Sleeping Dogs: Definitive Edition 89,00 TL 13,35 TL

Letrion

Letrion

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
STALKER:Clear Sky unutmuşsun aslanım
30 TL'den ucuz oyunları belirttiğim oyun öneri rehberime 105 TL'lik bir oyun koymam malesef mümkün değil, öneriniz için teşekkürler.

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
CoD güzel kardeşim. Neden Toxiclik yapıyorsun ki.? Senin Stallker'ına bin basar... 🤮
Aslanım sen şuan kime bulaştığının farkında mısın he?Ben senin hayatında oynadığın CoD'dan fazla CoD oynadım.MW2,MW4,BO1,WaW ve CoD2'yi bitirdim kendim bir eski CoD fanboyuyum.Ben senin hayatında duymadığın,yüzüne bakmadığın oyunları bitirdim ve bunların hepsini 14-15 yıllık makine ile yaptım.İnan bana o kıçı kırık P2W,Hikayesi bile olmayan bir oyuna dönüşen CoD'a harcayabileceğim vakti çok daha verimli şekilde geçirdim.Boşuna STALKER hayranı değilim,hayatında göremeyeceğin sinematikleri,lore'u,atmosferi başka oyunda bulamazsın,ki anlamayacağın belli yeni nesil CoD oyuncularının beyni mi sanki?varsa bile,türünün tek örneği olmalı ki o da sen olmadığın apaçık belli...

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Aslanım sen şuan kime bulaştığının farkında mısın he?Ben senin hayatında oynadığın CoD'dan fazla CoD oynadım.MW2,MW4,BO1,WaW ve CoD2'yi bitirdim kendim bir eski CoD fanboyuyum.Ben senin hayatında duymadığın,yüzüne bakmadığın oyunları bitirdim ve bunların hepsini 14-15 yıllık makine ile yaptım.İnan bana o kıçı kırık P2W,Hikayesi bile olmayan bir oyuna dönüşen CoD'a harcayabileceğim vakti çok daha verimli şekilde geçirdim.Boşuna STALKER hayranı değilim,hayatında göremeyeceğin sinematikleri,lore'u,atmosferi başka oyunda bulamazsın,ki anlamayacağın belli yeni nesil CoD oyuncularının beyni mi sanki?varsa bile,türünün tek örneği olmalı ki o da sen olmadığın apaçık belli...
Sen sorunlu musun oğlum ? He ? Aslanım maslanım hayırdır oğlum sen kimsin ? Kimin nesi kimin fesisin. Banane oynadıysan ne yapayım yani gelmişsin bana burda maval okuyorsun isteyen istediği oynar? Sanane oğlum? Bir kaç tane kıçı kırık oyun bitirmişsin gelmişsin burda hava basıyorsun. Yaşın kücük ki zaten yorumlarından da belli oluyor IQ seviyen -200 lerde geziniyor. Embesil herif. Sürekli bir toxiclik peşindesin. Bir hor görme falan. Hayırdır ? Senden bahsettim mi ? Mantionlandın mı ? Hayır. Akıllı ol. İşine bak.

Son düzenleme:

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Süper başlık eline sağlık. Steam konusunda bizi felç eden yurtdışından ucuza oyun almak isteyenlermiş. Steam önüne geçemeyince hesap taşıma ve VPN ile satın almanın bizde de fiyatları güncellemek durumunda kalmış

Letrion

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Süper başlık eline sağlık. Steam konusunda bizi felç eden yurtdışından ucuza oyun almak isteyenlermiş. Steam önüne geçemeyince hesap taşıma ve VPN ile satın almanın bizde de fiyatları güncellemek durumunda kalmış
Evet, milletimize çok laf söylüyoruz korsan oyun oynama gibi olaylardan dolayı fakat yurt dışındakilerde çok farklı değiller çok fazla suistimal ettiler Steam Türkiye piyasasını. Steam'de gereğini yaptı tabii ki. Konuda forum adabına uymayan kişiler mevcut biraz daha denetimi sıklaştırmanızı öneririm başka forumlarda bunlara çok dikkat ediyorlar, teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.