Neler yeni

Yardım Sıfır alınan ekran kartını iade etmeyi düşünüyorum ?

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Merhaba 2 gün önce trendyol üzerinden rx 6600 almıştım ihtiyacım olmadığı halde normal piyasası 6000₺ civarında geziyordu indirimde 4998₺ idi bende bundan dolayı almayı düşündüm sebebi elimde para varken alıyım köşeye atıyım dursun diye malum ülke hali belli doların her an atak yapabileceği bir zamandayız ondan dolayı nakitte kalmak yada ikinci el almak istiyorum ikinci elleri 3800-4200 arasında geziniyor 800 tl daha az verip ikinci el almak mı yoksa 800 tl daha verip sıfır almak mı ikileminde kaldım kart bugün elime geçiyor fikirlerinizi almak istedim yarın birgün ikinci elden satmaya kalksam yine zararda olacağım ondan dolayı sizinde fikirlerinizi almak istedim:

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Ekran kartına mı yatırım yapıyorsun
Yatırım değilde kenarda dursun diye almıştım yarın bir gün elden çıkartırım diye gerek kalmadı büyük ihtimal kargoyu açmadan yolluyacam ikinci el ekran kartı piyasasının bu kadar düştüğünü görünce ikinci ele yönelmek istedim bi 2017-2018 senesinde eth çakıldığında böyle bi durum vardı tabi ozamanlar rx 570 ler 500 -600₺ bandındaydı şimdi ekonomik sebeplerden dolayı 1000-1500 arasında geziyor ondan dolayı ikinci ele yönelip temiz almak istedim .

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
2.el alınabilirmi evet alınır ama elinde sıfır kart varken iade edip 2.el almak
hiç mantıklı değil sıfırı değerinde satma ihtimalin daha yüksek
2. ellerde sürekli düşüyor fiyatlar 2 el alıp riske atmak doğru değil

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
2.el alınabilirmi evet alınır ama elinde sıfır kart varken iade edip 2.el almak
hiç mantıklı değil sıfırı değerinde satma ihtimalin daha yüksek
2. ellerde sürekli düşüyor fiyatlar 2 el alıp riske atmak doğru değil
İlgi ve yorumun için teşekkür ederim 1 2 gün düşünüp öyle karar vereceğim fakat ben bunu ihtiyaç fazlası olarak aldım zaten elimde 2 sistem var ayrı olarak 2 laptop var ben açıkcası müsait olduğum zamanlar al satta yapıyorum ondan dolayı ikinci ele yönelmek benim açımdan daha mantıklı geldi biraz daha ekleyip az yorulmuş ama temiz bir rtx 3070 almayı düşünüyorum. Kararsızım ama zararda etmek istemiyorum 1-1,5k zarar açıkcası bana gelmez :)

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
madem bu işi yapıyorsun
Nvidia'da ti modelleri en çok tercih edilen ürünlerdir 2.elde daha çok ilgi görüyor
3070 ti nin alt modelleri eskiye oranla beğenilmiyor teknolojisi eskidikçe
ilgide o kadar düşüyor ti modelleri alıp satmak her açıdan daha kolay oluyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.