Neler yeni

Öneri Samsung Galaxy S22 Alınır mı?

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Galaxy Buds 2 ve Watch 4 44mm kullanıyorum. Samsung her türlü zorunlu dediğim gibi. Samsung ekosistem diziyorum, daha mantıklı bir seçenek yok gibi. Sizce ekosistem için nasıl cihazdır? Batarya önemli değil. Çoğu işimi saatle hallediyorum zaten ve ayrıca güncelleme ile baya iyileştirmişler sanırım saatte de zaten öyle oldu şuan saatim 4 gün rahatlıkla gidebiliyor her zaman açık ekrana rağmen...(Önceden 1 günü zor tamamlıyordu.)

Güncelleme olarak da 4 Yıl Android, 6 Yıl güvenlik güncellemesi olacak.
Şuan piyasada sıfır 18.000TL civarına bulunabiliyor.

Son düzenleme:

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
nasıl 16.000 ne buluyorsun onu anlamadım daha 2 gün önce zar zor aksesuarsız note 20 ultrayı 15.000 e aldım ! ikinci el , pardon ultra olarak düşündüm :) Türkiye'de yaşamak hiçte stresli değil telefonu aldığımdan beri ruhsal bunalımlar yaşıyorum :)
Galaxy Buds 2 ve Watch 4 44mm kullanıyorum. Samsung hayranıyım. Samsung ekosistem diziyorum, daha mantıklı bir seçenek yok gibi. Sizce ekosistem için nasıl cihazdır? Batarya önemli değil. Çoğu işimi saatle hallediyorum zaten ve ayrıca güncelleme ile baya iyileştirmişler sanırım saatte de zaten öyle oldu şuan saatim 4 gün rahatlıkla gidebiliyor her zaman açık ekrana rağmen...(Önceden 1 günü zor tamamlıyordu.)

Şuan piyasada sıfır 16.000TL civarına bulunabiliyor.

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
nasıl 16.000 ne buluyorsun onu anlamadım daha 2 gün önce zar zor aksesuarsız note 20 ultrayı 15.000 e aldım ! ikinci el , pardon ultra olarak düşündüm :) Türkiye'de yaşamak hiçte stresli değil telefonu aldığımdan beri ruhsal bunalımlar yaşıyorum :)
Evet, normal s22'den bahsediyorum.

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
hatırladığım kadarıyla işlemcisi iyi diğer değerleri fiyatına göre düşük değerde batarya dahil olarak bataryasınada baktım 3700 olarak göstertiyor düşük bir değer bana göre.
Ancak bataryası çok verimli olduğundan tek büyüklüğe bakmak olmaz bence. Ayrıca demek bu kadar sığmış 6.1 inç ya ondan. Güncellemelerle pil 1 2 saat daha uzun gider oldu. Daha da iyileştirilecek.
Çoklu mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

hatırladığım kadarıyla işlemcisi iyi diğer değerleri fiyatına göre düşük değerde batarya dahil olarak bataryasınada baktım 3700 olarak göstertiyor düşük bir değer bana göre.
Benim için önemli değil zaten öyle sıradan fotoğraf video günlük kullanım için felan yani. Çok kullanan biri değilim. Saatte işi hallediyorum çoğunlukla.

𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
9
ModArt Kredi
0
Ancak bataryası çok verimli olduğundan tek büyüklüğe bakmak olmaz bence. Ayrıca demek bu kadar sığmış 6.1 inç ya ondan. Güncellemelerle pil 1 2 saat daha uzun gider oldu. Daha da iyileştirilecek.
Samsung ta hiç değişmez pil optimizasyonu bir sorunda ki güncellemelere bağlanır onu bilemem ama benimde düşündüüm 3 modelden biriydi s21 ultra , s22 ve note 20 ultra , ikinci elde denk getirdim faturalı felan gittim note 20 yi aldım ama kulaklık çıkışı type c olduğu için başım ayrı bir ağrıdı bir sonraki idare eder bir ekran koruyucu aldım ama ekran koruyucu olduğu tartışılır temperli cam bulma arayışındayım cidden telefon yaşlandırdı.

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Samsung ta hiç değişmez pil optimizasyonu bir sorunda ki güncellemelere bağlanır onu bilemem ama benimde düşündüüm 3 modelden biriydi s21 ultra , s22 ve note 20 ultra , ikinci elde denk getirdim faturalı felan gittim note 20 yi aldım ama kulaklık çıkışı type c olduğu için başım ayrı bir ağrıdı bir sonraki idare eder bir ekran koruyucu aldım ama ekran koruyucu olduğu tartışılır temperli cam bulma arayışındayım cidden telefon yaşlandırdı.
Büyük telefon sevmiyorum ya. iPhone 11 almaktan iyidir. Zaten iPhone 14leri bile geçiyo bazı yerlerde fotoğrafta videolarda çok gelişti. Şimdi birde gorilla victus plus var.. Birde kulaklık çıkışı bence gereksiz artık öyle seviye telefonlarda. Buds 2 pro al rahatına bak hires 24 bit kablosuzun tadını çıkar;)

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
S20fe 256gb snopdragonlu olanı al tokatlar geçer

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
16
ModArt Kredi
0
Normal S22 konusunda emin değilim brocum, S22 Ultra 512gb kullanıyorum 3 aydır. Neredeyse yanımda taşıdığım bir bilgisayar oldu, bundan önceki telefonlar böyle değildi.

LONGINUS

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Geçmişte Samsung mazağasında çalışmış biri olarak söylüyorum. Samsung'un note serisi dışında diğer modelleri tavsiye etmiyorum açıkçası. Çünkü fiyatını haketmiyor. S serisi telefonlarını aynı segment iPhone ile kıyasladığımızda iPhone daha mantıklı kalıyor çünkü.

O yüzden note serisi öneririm.

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Geçmişte Samsung mazağasında çalışmış biri olarak söylüyorum. Samsung'un note serisi dışında diğer modelleri tavsiye etmiyorum açıkçası. Çünkü fiyatını haketmiyor. S serisi telefonlarını aynı segment iPhone ile kıyasladığımızda iPhone daha mantıklı kalıyor çünkü.

O yüzden note serisi öneririm.
Hocam açıkçası o kadar önyargılı yaklaşmamak gerek bence. Abim mesela s10 plus kullanıyor hâlen cihaz mükemmel ve akıcı.

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
Birde ben büyük telefonları sevmiyorum açıkçası. diğer ufak telefonların da çerçevesi büyük eski oluyor. Note tarzım değil yani. Kalemini 1 kere bile çıkartmazdım olsa. Hem iPhone 11 nerede S22 nerede... Testlere de bakabilirsiniz; s22, iPhone 14 Pro Maxleri bile çoğu zaman geçiyor.

BaşaramadıkAbi

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Galaxy Buds 2 ve Watch 4 44mm kullanıyorum. Samsung her türlü zorunlu dediğim gibi. Samsung ekosistem diziyorum, daha mantıklı bir seçenek yok gibi. Sizce ekosistem için nasıl cihazdır? Batarya önemli değil. Çoğu işimi saatle hallediyorum zaten ve ayrıca güncelleme ile baya iyileştirmişler sanırım saatte de zaten öyle oldu şuan saatim 4 gün rahatlıkla gidebiliyor her zaman açık ekrana rağmen...(Önceden 1 günü zor tamamlıyordu.)

Gayette alınır. Sormak bile hata :)

Nserkanates

Aktif Üye
Uzman
Konular
14
ModArt Kredi
0
Bence de alınır bu fiyata sunduğu özellikler çok iyi. Bir telefonda en çok pil tüketen ekrandır. Samsung da telefon ekranını en iyi yapan marka daha üstü yok bu konuda elmaya bile samsung ekran veriyor. Ondan dolayı al geç bence sorgulama..

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0

Hocam bence alınır. Sebebi ise iPhone modellerinin üst segmenti bile altta kalıyor. Hem samsung uyumlu aksesuarlarda kullanıyormuşsunuz , kısacası alınırr.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.