Neler yeni

Yardım psu 6 pini 8 pine dönüştürme

• Konbuyu başlatan mic11
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 621

mic11

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Merhaba yakın zamanda ekran kartı upgrade yapacağım rx 6600 130w tdp değeri var ve 8 pin güç girişi var benim psu da cooler master psar i3 eski bi psu 6 pin girişi var 12v 360w vermekte ekran kartı için yeterli fakat biraz araştırdım pek sağlıklı bulmuyorlar 6 pin to 8 pin kabloları kafam karıştı sadece 6 pin to 8 yeterli olur mu yoksa sata to 8 pin kablo da varmış sanırım ne önerirsiniz psu almak için yeni bi bütçe yaratamıycam maalesef

Son düzenleme:

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Karti alip takmadan PSU icin butce beklemek daha mantikli. Ceviricilerde yanma vb sorunlar yasanmisligi cok oldu.

mic11

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
doğrudur hocam da kartı alıp beklemek zor ben sabırsızım bu konuda aslında kart ın çok tdp si yok oyunlarda 100w ı buluyor genelde o yüzden sormuştum yine de ısınma yanma olur mu diye sonuçta çok güç çekmiyor
Karti alip takmadan PSU icin butce beklemek daha mantikli. Ceviricilerde yanma vb sorunlar yasanmisligi cok oldu.

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Bilinmez, kart az guc cekse bile kablo kalitesiz olduktan sonra yine sorun cikabilir.

Sabirsizsaniz 6 to 8 kablo alin bir tane, piyasadakilerin birbirinden asiri farkli oldugunu sanmam.

mic11

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Bilinmez, kart az guc cekse bile kablo kalitesiz olduktan sonra yine sorun cikabilir.

Sabirsizsaniz 6 to 8 kablo alin bir tane, piyasadakilerin birbirinden asiri farkli oldugunu sanmam.
teşekkür ederim hocam yardımınız için sağlam bi kablo bulmaya çalışacağım yoksa psu değiştireceğim artık çaresi yoksa

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.