Neler yeni

Nereden Nereye? 2012 Yılında aldığım ürün fiyatına bakın.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
39 yaşındayım

41 yaşındayım aslende adıyamanlıyım askerden sonra terk ettim memleketi istanbula geldim
41 yaşında olup bunları yazman üzücü. Senle aynı ülkede mi yaşadık diyorum şu an.
Sen tahminimce doğuda yaşadın o yüzden farklı düşünüyorsun. Kürtlere yapılanlar yüzünden eski hükümete karşı bakış açın bu.

Ama sizlere şu an ki hükümet ne yaptı? Sende bunu sorgula. Ayrıca geçmiş geçmişte kaldı bunu da unutma.
He eğer Kürt olup zamanında gördüğün zulümü eski hükümetlere yıkıyorsan buna Atatürk'ü da ekle.
Zaten Atatürk'e de düşmansınız onu anladık ki ona da saygımız var sıkıntı değil.

Herkes zaten Atatürk'ü sevmesin sizlerle bizim aramızda o kadar fark olsun.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
tartışın sadece fox gibi uslup kullanmayın
Üyeye gerekli uyarı verildi. Ama artık insanların böyle tepki vermesini normal karşılıyorum zira millet artık bıktı 21 yıldır gına geldi, insanların sabrı kalmadı. Dünya'da en sinirli 2. ülkeyiz.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Ulan bu konuda da siyaset çıkarmayın be kardeşim. Atı alan üsküdarı geçer. Sen kendini kurtar, bu düzen değişmeyecek.
Ya zaten konuyu nasıl buraya getirdiler hayret ediyorum. Ben varsa bu tür fiyat kıyaslama örneğiniz paylaşın dedim milelt siyasete girdi.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
41 yaşında olup bunları yazman üzücü. Senle aynı ülkede mi yaşadık diyorum şu an.
Sen tahminimce doğuda yaşadın o yüzden farklı düşünüyorsun. Kürtlere yapılanlar yüzünden eski hükümete karşı bakış açın bu.

Ama sizlere şu an ki hükümet ne yaptı? Sende bunu sorgula. Ayrıca geçmiş geçmişte kaldı bunu da unutma.
He eğer Kürt olup zamanında gördüğün zulümü eski hükümetlere yıkıyorsan buna Atatürk'ü da ekle.
Zaten Atatürk'e de düşmansınız onu anladık ki ona da saygımız var sıkıntı değil.

Herkes zaten Atatürk'ü sevmesin sizlerle bizim aramızda o kadar fark olsun.
bak burda dur işte ben türküm müslümanım
atatürke dil uzatanın azını parçalarım Kürt değilim chp karşı değilim bu yanlış bir düşünce vatandaş olarak bu durum sadece o bu suçlu görüşünüde red ediyorum ama siyasetciler geçmişten bu güne bizi bu duruma getirdi ona isyanım var

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Konuyu amacından saptırmayalım lütfen.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
bak burda dur işte ben türküm müslümanım
atatürke dil uzatanın azını parçalarım Kürt değilim chp karşı değilim bu yanlış bir düşünce vatandaş olarak bu durum sadece o bu suçlu görüşünüde red ediyorum ama siyasetciler geçmişten bu güne bizi bu duruma getirdi ona isyanım var
Ben mantık yürüttüm şehrimi terk ettim diyince birde üstüne zulüm gördüm dediğinde Kürt olduğunu var saydım.

Türk veya Müslümanım demeyi geçin abi bir defa. Bende Türküm sapına kadar ona bakarsan. CHP'lisi de MHP'lisi de Müslüman zaten😉

Müslümanlık kişinin tercihidir din ve Türklük ayrıdır. Türk olmak bir millet olmaktır. Kürtler zaten Türk olmayı benimseyemediği veya mantığını kuramadığı için ülkemizle sorun yaşıyor.

Türk devleti Kürtleri ayırmıyor hele vatandaş hiç ayırmıyor. Var mı kürtleri ayıran burada bence yok bir tane bile olmaz.
Çünkü neden? bizim insanımız kardeşçe yaşamaya bakar. Ama Kürt halkının bazıları tutturmuş yok Türkiye bize düşman. Fakat burada ince bir çizgi var Bazı Kürt kesimi yok kürdistan kurucaz yok okullarda Kürtçe ders verilsin diyor.
Bunun tartışması bile olamaz. Burası Türkiye.

Konuya dönecek olursak Sen neden zulüm gördüğünü bir söyle. Kürt olduğun için mi? Kürt değilim dedin ama bu ülkede kim zulüm gördü hükümetten onu düşünüyorum.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
sakin olun arkadaşlar sakin birbirmizi yiyoruz
gerek yok böle şeylere insan gibi tartışalım
lütfen

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Ben mantık yürüttüm şehrimi terk ettim diyince birde üstüne zulüm gördüm dediğinde Kürt olduğunu var saydım.

Türk veya Müslümanım demeyi geçin abi bir defa. Bende Türküm sapına kadar ona bakarsan. CHP'lisi de MHP'lisi de Müslüman zaten😉

Müslümanlık kişinin tercihidir din ve Türklük ayrıdır. Türk olmak bir millet olmaktır. Kürtler zaten Türk olmayı benimseyemediği veya mantığını kuramadığı için ülkemizle sorun yaşıyor.

Türk devleti Kürtleri ayırmıyor hele vatandaş hiç ayırmıyor. Var mı kürtleri ayıran burada bence yok bir tane bile olmaz.
Çünkü neden? bizim insanımız kardeşçe yaşamaya bakar. Ama Kürt halkının bazıları tutturmuş yok Türkiye bize düşman. Fakat burada ince bir çizgi var Bazı Kürt kesimi yok kürdistan kurucaz yok okullarda Kürtçe ders verilsin diyor.
Bunun tartışması bile olamaz. Burası Türkiye.

Konuya dönecek olursak Sen neden zulüm gördüğünü bir söyle. Kürt olduğun için mi?
yok kürt olduğum için değil beyaz Toros
ile sabahtan akşama kadar mahalle mahalle gezip gençleri arabala tıkıştırıp suçlu ilan ediyorlardı ben ilk işkencemi 13 yaşında yedim bir yerde bir suç işlense hemen gelip bizi alıyorlardı sorgu yok dayak var işkence ile suçu kabul ettiriyolarlardı

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Din,Dil,Irk,Meshep,Renk ayrımı yapmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz temel olan insan olmaktır . Adaletli biri olsun yeter.
Takım tutar gibi parti tutmayın işine iyi yapıyorsa bile 5 yıl sonra gönder 6.yıl bozulmayacağının garantisi yok anlayın
genç yaşımda siyaset konuşuyorum ya şaka gibi
gidin marketlere yoğurt , yumurta , kaşar , peynir fiyatlarına bakıp başında düşünen insanları gördüm

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
avrupada sırf müslüman diye camilere baskın yapıp insanları tarıyorlar bu ulkeye bak bakalım hiç bir kilise taranmışmı
Sen ülkemizin tarihinde yaşanan olaylara ne kadar vakıfsın acaba. Hristiyanlara yapılan zulümleri bilmiyor musun? Filmlere bile konu oldu.
6-7 Eylül olaylarını hatırlatırım güzel kardeşim.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Bu olayalarda yaşanan zararlar kabak gibi ortada.
4.214 ev, 1.004 işyeri, 73
, bir
, iki
, 26
ile aralarında
,
,
gibi yerlerin bulunduğu 5.317 mekân saldırıya uğramıştır.

Maddi hasarın, o günün değerine göre 150 milyon - 1 milyar Türk lirası arasında olduğu tahmin edilmektedir.
hükûmeti zarara uğrayıp tescil ettirenlere toplam 60 milyon Türk lirası civarında tazminat ödemiştir.

Ve hala dönem dönem yaşanmakta.
Taksimdeki kilise zamanında yakıldı ve ibret olsun diye restorasyonu yasaklandı bunu biliyor muydun?
Aynı şekilde Ağır Roman filminde de yer alan dolapderede ki Panayia Avangelistria Rum Ortodoks Kilisesi de yakıldı ve hala o yangın izlerini taşıyor 😉

Yani sen hangi zulümden bahsediyorsun. Önce Türkiye'de yaşanan olayları bir hatırla derim.

Bu arada o dönem rumların gayrimüslimlerin mallarını yağmalayıp çökenlerde Müslüman kardeşlerimizdi onu da hatırlatırım 😉
O yüzden kimse en ufak tartışmada Müslümanım demesin. Ülkenin %99'u Müslüman ama ne hikmetse AKP dışındakileri sevmiyorum diyebiliyorsun. Yani ülkedeki geri kalan CHP'li %50 Müslüman kesimden de Nefret ediyorsunuz.

Matematik asla yanılmaz. Bazen insanlar söyledikleri lafın nereye gideceğini bilmiyor gerçekten.

Son düzenleme:

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
yok kürt olduğum için değil beyaz Toros
ile sabahtan akşama kadar mahalle mahalle gezip gençleri arabala tıkıştırıp suçlu ilan ediyorlardı ben ilk işkencemi 13 yaşında yedim bir yerde bir suç işlense hemen gelip bizi alıyorlardı sorgu yok dayak var işkence ile suçu kabul ettiriyolarlardı
Beyaz Toros olayları bambaşka bir seviye idi. Ki orada da hükümete karşı yapılan saldırılar için Kürtler hedef alındı.
Seni Kürtlere benzetmişlerdir o yüzden işkence etmişlerdir.

Zaten o dönemden kalan kişiler sırf bu yüzden AKP Bizi kurtardı diyor. Sende galiba böyle düşünüyorsun.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Herkes çok gergin.Keşke teknoloji forumu olarak kalsaydı modart forum.
Ya ne alaka. Burası sadece Teknoloji forumu değil. Genel bir forum. İsimdeki PC olayı ile kısıtlı kalırsak ohooo 🤣

Onca kategori boşuna mı açıldı foruma. Forum dediğin genel olur her kitleye hitap eder.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.