Neler yeni

muhrrem ince umut bildirgesi

everyone

Aktif Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Selo terörist sempatizanı bunu sahar sultan biliyor he ben yine oyumu İnce ye vereceğim yüksek ihtimalle ama o sözü hoş olmadı sadece
Apo'nun heykelini dikeceğiz diyen adam zaten terörist'ten başka bir şey olamaz. Dediğim gibi konuşmanın tamamını izlerseniz yargının bağımsızlığından bahsettiğini anlayabilirsiniz.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Apo'nun heykelini dikeceğiz diyen adam zaten terörist'ten başka bir şey olamaz. Dediğim gibi konuşmanın tamamını izlerseniz yargının bağımsızlığından bahsettiğini anlayabilirsiniz.
Değişim şart ama tek adam değişimi değil umarım o koltuğa oturan da kendini tek görmez umarım

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
adamın orada değindiği nedir anlatayım
ben yargıya karışamam (alım bunu yargılayın diyemem bu diktatörlük)
bağımsız yargı oluşturulup cezayı onun vermesi lazım

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
bu adamın gelmesi lazım

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Gerçek Milliyetçi Gerçek Atatürkçü Gerçek Vatansever Donanımlı Eğitimli Konuşma Üslubu İle Tavırları İle Ağırlığı İle Efendiligi İle Türkiye'nin Geleceği SİNAN OĞAN ADAM GİBİ ADAM 💪 bende Muharrem diye düşünüyordum ama iyice araştırdım baktım bu adamın ülke yönetecek aklı yok şov peşinde inşallah SİNAN OĞAN iyi bir oy alır o zaman bu çanakcilar da anlar

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Kimse boşuna heves etmesin Erdoğan bu seçimi kazanır 5 yıl daha iktidar olur bu son şansı ekonomi anlamında düzenleme yapamassa 5 yıl sonra akp tarihe karışır
CHP siyasi propagandası çok yanlış
Görüşü yanlış
Yapılan yıkılmaz daha iyisi için mücadele eder ama bunlar parçala böl dağıt havasına girmiştiler yapılan açıklamalar verilen sözler beyanlar ülkenin bütünlüğünü bölmek huzurunu kaçırmak yani bu sebeple bay bay kemal denmesi en isabetli laf olmuş

Muharrem İnce ve Sinana gelince yeteri kadar destekçisi yok bir dahaki seçimde
Doğru propandayla akp rakip olabilirler
Bu seçimde mümkün değil
Hedefte 2 kitle var koalisyon ve akp başka seçenek görünmüyor.

Son düzenleme:

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Kimse boşuna heves etmesin Erdoğan bu seçimi kazanır 5 yıl daha iktidar olur bu son şansı ekonomi anlamında düzenleme yapamassa 5 yıl sonra akp tarihe karışır
CHP siyasi propagandası çok yanlış
Görüşü yanlış
Yapılan yıkılmaz daha iyisi için mücadele eder ama bunlar parçala böl dağıt havasına girmiştiler yapılan açıklamalar verilen sözler beyanlar ülkenin bütünlüğünü bölmek huzurunu kaçırmak yani bu sebeple bay bay kemal denmesi en isabetli laf olmuş
Size dayatılani seçmek zorunda mısınız sadece AKP CHP MHP HDP vs mi var yeni insanlara yeni görüşlere yeni düşüncelere neden fırsat veremiyoruz her seçim aynısı AKP mi CHP mı geliyor artık bu kafadan bu görüşten çıkmamiz lazım bunlar zaten yaşlandı Erdoğan kaç yaşında Kemal kaç yaşında bahçeli kaç yaşında daha ne kadar olacaklar yeni zeki hızlı atik eğitimli kültürlü donanımlı insanlar var gerçek vatansever gerçekten ülkesini düşünenler birazda onlara fırsat verilmesi gerektiğini düşünüyorum en azından ben öyle yapacağım bunları seçmek zorunda değilim secmeyeceğim de yeni kişiler yeni beyinler gelsin artık bunları bir yerde görmek istemiyorum daha yetti artık da 😃

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
Size dayatılani seçmek zorunda mısınız sadece AKP CHP MHP HDP vs mi var yeni insanlara yeni görüşlere yeni düşüncelere neden fırsat veremiyoruz her seçim aynısı AKP mi CHP mı geliyor artık bu kafadan bu görüşten çıkmamiz lazım bunlar zaten yaşlandı Erdoğan kaç yaşında Kemal kaç yaşında bahçeli kaç yaşında daha ne kadar olacaklar yeni zeki hızlı atik eğitimli kültürlü donanımlı insanlar var gerçek vatansever gerçekten ülkesini düşünenler birazda onlara fırsat verilmesi gerektiğini düşünüyorum en azından ben öyle yapacağım bunları seçmek zorunda değilim secmeyeceğim de yeni kişiler yeni beyinler gelsin artık bunları bir yerde görmek istemiyorum daha yetti artık da 😃
Başka seçenek yok 2 sinden birisi şu anda
İlerde siyasette kirlenmemiş babayiğit birisi çıkarda parti kurup seçime girerse kesinlikle kazanır

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Başka seçenek yok 2 sinden birisi şu anda
İlerde siyasette kirlenmemiş babayiğit birisi çıkarda parti kurup seçime girerse kesinlikle kazanır
İşte bu yüzden gelişmeyiz o oy almaz bu oy almaz diye diye bu partiler kazık çakıyor ben kendi adıma söylüyorum Sinan Ogan a vericem on numara adam valla

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
İşte bu yüzden gelişmeyiz o oy almaz bu oy almaz diye diye bu partiler kazık çakıyor ben kendi adıma söylüyorum Sinan Ogan a vericem on numara adam valla
Haklısında güzel kardeşim siyaset böyle değil Sinan oğlan 2,3 önce siyasete atılıp doğru propandayla bugüne gelmiş olsaydı
Dediğin olabilirdi ama 1,2 ay kala ben adayım diyip çıkıyor kim tanıyor bunu adı sanı duyulmamış ben hayatımda bu ismi aday olduğu gün duydum varmı daha önce bir faliyeti yok hangi sebeple buna oy verecek
Mesala ben diyim sana Muharrem inceye gidecek oyun çoğunu Sinan alcak neden
Yanlış politikalar sonucu Muharremin oyları
100/7.5 tan 100/3,3 indi Sinan seçmen kazandı işte siyaset böyle birşey

Bak bunların karşısına adof Hitler'i getir şu an yüzde 80 oyla seçilir
Şümkü adamın siyasi hayatı var Sinanın yok
Tanınıp bilinmiyor

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Haklısında güzel kardeşim siyaset böyle değil Sinan oğlan 2,3 önce siyasete atılıp doğru propandayla bugüne gelmiş olsaydı
Dediğin olabilirdi ama 1,2 ay kala ben adayım diyip çıkıyor kim tanıyor bunu adı sanı duyulmamış ben hayatımda bu ismi aday olduğu gün duydum varmı daha önce bir faliyeti yok hangi sebeple buna oy verecek
Mesala ben diyim sana Muharrem inceye gidecek oyun çoğunu Sinan alcak neden
Yanlış politikalar sonucu Muharremin oyları
100/7.5 tan 100/3,3 indi Sinan seçmen kazandı işte siyaset böyle birşey

Bak bunların karşısına adof Hitler'i getir şu an yüzde 80 oyla seçilir
Şümkü adamın siyasi hayatı var Sinanın yok
Tanınıp bilinmiyor
Siz bilmiyorsunuz bilenler var Muharrem de boş yapıyor artık bu saatten sonra bu gidişatı biz değiştireceğiz adam prim peşinde değil kimse çıkarmadı bunu her kanala gitti beni çıkarın dedi kimse yanaşmadı ta ki babala TV yayınina kadar ondan sonra her kanal tek tek çıkardı ve bu adam için tek bir kötü cümle kötü davranış göremezsin neden çünkü kimseye prim verecek biri değil bunu bu seçimde olmasa 2 sene sonraki seçimde göreceğiz çok şey değişecek çok

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Muharrem ince sevip
Sinan oganı desteklemek tuhaf geliyor.

Adam sadece Muharrem İnce nin dediklerini söylüyor.

Şov peşinde demeye başlıyorlar.

Gerçek Atatürkçü Sinan diyorlar.

Sadece mülteci sorunuyla popülerlik kazananlar.

Üslup diyorlar sizede o kadar çamur atsınlar, her gün ölmüşlerine sövsünler, vatan haini ilan etmedikleri kaldı adamı.

Gerçekleri diyenler boş yapıyor , tekrar eden dolu mu?

Kahin gibi herşeyi önceden söylüyor.
Sinan Ogan ne dedi.

Kazanmak için 10 günü var,
CHP başına gelip temizliyeceğim dedi
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Muharrem ince sevip
Sinan oganı desteklemek tuhaf geliyor.

Adam sadece Muharrem İnce nin dediklerini söylüyor.

Şov peşinde demeye başlıyorlar.

Gerçek Atatürkçü Sinan diyorlar.

Sadece mülteci sorunuyla popülerlik kazananlar.

Üslup diyorlar sizede o kadar çamur atsınlar, her gün ölmüşlerine sövsünler, vatan haini ilan etmedikleri kaldı adamı.

Gerçekleri diyenler boş yapıyor , tekrar eden dolu mu?

Kazanmak için 10 günü var
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Ülkeme hangisi faydalı ise onu seçerim o zaman Muharrem İnce yi destekliyordum iyice baktım konuşmalarına baktım he yine iyi adam ona lafım yok ama ülkeyi yönetecek kafada değil babala TV de konuşma tarzı hoş değil di bir devlet adamı öyle her yere kusmaz yapıcı ağır başlı olur sevmek ayrı bişey Sinan ogan i da seviyorum şuan için ona tam destek veriyorum o olmasaydı Muharrem İnce derdim bu dengeler değişecek

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Seçimi KK alacak seve seve
Eski akp gönder destekleyeceğim dedi.
CHP başına geçip temizlik yapacam dedi.
5 sene sonra gönül rahatlığıyla oy verecem
CHP

Üslup ile damat adayı seçersiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.