Neler yeni

muhabbet kuşlarım eş olmuş mu yardım

Gabicik

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
dişi kuşumu alalı 23 gün oldu

Erkek kuşuma bir eş satın almıştım erkek kuşum 7 yada 8 aylık ama büyük ihtimal 7 aldığım dişi kuş ise 8 aylık ilk eve getirir getirmez kuşumun yanına koymuştum ve kuşuma seçtirtmemiştim eve ilk geldiğinde erkek kuşum kur yapmaya başladı ama dişiden hiçbir cevap yok gaga atarak uzaklaştırıyor yem kusma öpüşme kafa kaşıma ayak atma belirtileri hiç yok 0 yani arada sırada kavga ediyorlar çok fazla yanyana durmuyorlar bazen de birlikte duruyorlar ama erkek kur yapınca uzaklaşıyor ve gaga atıyor dişi son 2 günde erkek kuşum yuvalığa tam girmiyor ama kafasını sokuyor yarıya kadar içeri bakıyor ama dişi kuş hiç ilgili değil kafese bence eş tutmadılar erkek kuşumu kuşçuya götürüp kendi eşini kendi seçmesini sağlamalı mıyım sizce lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

( erkek kuşum bazen dişi kuşa nadir olsa bile kur yapıyor ama bazen de dişi kuş varken akıllı yemliğe , gaga taşı ve mineral blok a kur yapıyor ( kafa sallama haraketi)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.