Neler yeni

ModArt m9 Sistem İnceleme - Sistemi Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler - Teşekkür

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
ram ayarlarını yaptıktan sonra şöyle bisey aldım 2 3 kere açılmadı pc sonra eski ayarlarına döndü sorun nedir burada hocam
Xmp kapat , bios ayarlarını exit menüsünden 0 la . Daha sonra dediğim ayarları gir . Ramlerin goodraam doğru mu ?

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Videoyu beğendim, yorum yazdım.
Gayet güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık diye buradan yazayım tekrardan. :)

Dipnot: M9 sistem için en son sürüm olan ve daha yüksek performans için Windows 11 tavsiye ediyoruz, Windows 10 gibi eski sürümler 12. nesil melez işlemci mimarisini desteklememektedir.
Teşekkür ediyorum dostum desteğin için.

Bu dediğine 12600 ve üstü k ibareli , yani efficent core barındıran işlemciler için katılıyorum .Ama 12400f gibi işlemciler için katılmıyorum . Özellikle dramsiz SSD ler için win 11 önermiyorum hatta .

swastica

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
16
ModArt Kredi
0

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
hocam denedim olmadı ramler gskıll benım olmadı?

gskill ripjaws için nasıl bi ayar yapabilirim yardım edebilir misiniz?
G skill de malesef , piyasanın belki de en kötü ramleri onlar , zamanında çok ayar denedim bak şu sistemde vardı ,

Canımı çıkartmıştı o ramler , elimin altında olsa dener sana ayar yollardım fakat elimin altında da yok

cerrah42

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Birde bu m9 sistemde biosta kasanin fan hızları oynanıyor denediğimde sadece egzoz fanın rpm si değişiyor on fanların hızını neden oynayamıyorum bilginiz varmi. On fanın anakart bağlantısı ile arka egzoz fanın bağlantısı farklı ise değiştirsem sorun olurmu

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Birde bu m9 sistemde biosta kasanin fan hızları oynanıyor denediğimde sadece egzoz fanın rpm si değişiyor on fanların hızını neden oynayamıyorum bilginiz varmi. On fanın anakart bağlantısı ile arka egzoz fanın bağlantısı farklı ise değiştirsem sorun olurmu
Sadece egzoz fanın fan soketinde bağlı , ondan dolayı dostum .

Gskill ramlerim ondan olmadı o zaman.
Doğrudur 👍

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.