Neler yeni

Yardım ModArt Arc 1 Sistem Hk.

BurakElviss

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
2
ModArt Kredi
0
Reis ben bizzat test ettim pubgde videolarda 100 130 arası fps veriyor gösteriyor aynı sistem ama ben test ettiğimde bu fpsler 60 90 arası oluyor kurmam gereken esktra bir uygulama yada driver falanmı var yani ekran kartı için neleri yüklemem gerekiyor yardımcı olurmusun ve sormak istediğim birşey daha var bu fps düşüşü monitörden dolayı fark edermi yani bendeki 60 hz mesela 60 tan fazlasını kullanamam bunu biliyorum ama 144 hz monitöre geçsem berdiği 60 90 fps yükselir mi yoksa dediğim gibi eksik birşeymi var yüklemediğim

Umut Nas

Moderasyon Ekibi
Süper Moderatör
Konular
334
ModArt Kredi
0
Sistemin videosunda da söylendiği gibi surucu ile ilgili bariz sorunlar var. Kimi zaman fps gösterildiği gibi olmayabiliyor. Surucuyu silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Reis ben bizzat test ettim pubgde videolarda 100 130 arası fps veriyor gösteriyor aynı sistem ama ben test ettiğimde bu fpsler 60 90 arası oluyor kurmam gereken esktra bir uygulama yada driver falanmı var yani ekran kartı için neleri yüklemem gerekiyor yardımcı olurmusun ve sormak istediğim birşey daha var bu fps düşüşü monitörden dolayı fark edermi yani bendeki 60 hz mesela 60 tan fazlasını kullanamam bunu biliyorum ama 144 hz monitöre geçsem berdiği 60 90 fps yükselir mi yoksa dediğim gibi eksik birşeymi var yüklemediğim
Ben pubg de denemedim o yüzden net bir şey diyemem. Bu arada işlemcinin gpu sürücüsünü de kurun derim katkısı oluyor çünkü.

Ayrıca monitörün 60fps ise daha yüksek fps alman için İntel grafik sürücüsü yazılımında Değişken yenileme hızı diye bi ayar var onu aç yada kapat.

alpermert33

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Ben pubg de denemedim o yüzden net bir şey diyemem. Bu arada işlemcinin gpu sürücüsünü de kurun derim katkısı oluyor çünkü.

Ayrıca monitörün 60fps ise daha yüksek fps alman için İntel grafik sürücüsü yazılımında Değişken yenileme hızı diye bi ayar var onu aç yada kapat.
levo abi bendede aynı sistem var değişken hz yi kapattım ve netleştirme filtresini kapattım bunlar açıkken apex legendsde 80-90 fps idi sonra 203-300 oldu ayarlanınca oluyor

affan1

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
fps drop yiyormusun hocam ben fps drop yüzünden garantiye yollamayı düşünüyorum

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
levo abi bendede aynı sistem var değişken hz yi kapattım ve netleştirme filtresini kapattım bunlar açıkken apex legendsde 80-90 fps idi sonra 203-300 oldu ayarlanınca oluyor
Demiştim :)
İntelin o değişken hz olayı vsync gibi çalışıyor ve fps i kısıtlıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.