Neler yeni

Mavi ekran hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0
Merhaba bir şeyi screenshot alırken bilgisayarım bir anda dondu mavi ekran verdi. Sorunun disklerde olduğunu düşünüyorum fakat diskleri tarattığım sonuçta herhangi bir problem çıkmıyor. Hem harddiskte hem de ssd'de testleri gerçekleştirdim. Umut Nas Umut Nas
Screenshot_79.png
Screenshot_80.png
Screenshot_81.png
Screenshot_82.png
Screenshot_88.png
Screenshot_89.png
Screenshot_96.png
InkedScreenshot_77.jpg
InkedScreenshot_78.jpg

Ahmet Yavuz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Hocam biraz erken mi oldu sanki? Sistemi formatlayalı yıllar oldu..
Minidump ve karşılaştığınız mavi ekran hatasını göstermeniz de daha erken biraz daha bekleyebilirsiniz.
Bu iki en önemli kısmı siz paylaşmamışsınız insanların bunu yazıcak ve sizin cevap verme ihtimalinizi düşünücek ve bu genelde pek olası olmaz biraz erken oldu veya formatlayalı yıllar olmasından çok şuan bu iki önemli kriteri istiyoruz ;)

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0
Minidump ve karşılaştığınız mavi ekran hatasını göstermeniz de daha erken biraz daha bekleyebilirsiniz.
Bu iki en önemli kısmı siz paylaşmamışsınız insanların bunu yazıcak ve sizin cevap verme ihtimalinizi düşünücek ve bu genelde pek olası olmaz biraz erken oldu veya formatlayalı yıllar olmasından çok şuan bu iki önemli kriteri istiyoruz ;)
Konuya 5 ay sonra yazmak mı anladım hocam. Her neyse..

CryFeel_ESL

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
11
ModArt Kredi
0
Konuyu öne çıkarabilirdiniz.
Hala minidump dosyasını bekliyorum bu arada.
Ben size yukarıdaki cevabı verdim. Hala cevap bekliyorsunuz benden. Konuyu 5 ay önce açmışım, ve bilgisayara defalarca format atmışım. Neyin minidump dosyasını istiyorsunuz benden?

Minidump dosyası yok bildiğiniz.

Ahmet Yavuz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Ben size yukarıdaki cevabı verdim. Hala cevap bekliyorsunuz benden. Konuyu 5 ay önce açmışım, ve bilgisayara defalarca format atmışım. Neyin minidump dosyasını istiyorsunuz benden?

Minidump dosyası yok bildiğiniz.
Artık mavi ekran almıyorsanız ve bu konu artık işinize yaramıyorsa "Biraz erken oldu sanki" diyerek forum üyelerini rahatsız etme hakkınız olduğunu sanmıyorum.
Madem konu çözüldü o zaman burada artık mavi ekran almıyorum diyerek konuyu bitirebilirsiniz.

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Konuda mavi ekran hata bilgisini (kodunu) paylaşmamışsınız, minidump paylaşmamışsınız. Doğal olarak insan konuya girer bakar konu sahibi hiçbir şey paylaşmamış bende yazmakla uğraşmayayım der çıkar konudan. Bir dahaki sefere konu açarken bu tür bilgileri detaylıca paylaşın ki yardımcı olabilelim.

Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.