Neler yeni

kara harp okulundan kara havacılık sizce nasıl?

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
51
ModArt Kredi
0
herkese merhabalar normalde hava harp okulu istiyorum fakat tutmazsa kara harp okulundan kara havacılık seçeceğim sizce nasıl olur ve kara harp okulunu bitirdikten sonra mı kara havacılığa yönelebiliyoruz yoksa başlamadan önce seçebiliyor muyuz? yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
11
ModArt Kredi
0
herkese merhabalar normalde hava harp okulu istiyorum fakat tutmazsa kara harp okulundan kara havacılık seçeceğim sizce nasıl olur ve kara harp okulunu bitirdikten sonra mı kara havacılığa yönelebiliyoruz yoksa başlamadan önce seçebiliyor muyuz? yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
İnşallah başarırsın ama... ÖSYM ve MSÜ engelini geçtikten sonra fiziksel testi de geçsen hiçbir zaman bilemiyeceğin bir türden ötürü mülakatta elenebilceğini unutma bu yüzden hayat/gelecek planı yaparken 3. bir alternatif koymayı unutma . Olmazsa sonra o arkadaşını odasından çıkarıp tercih yapmaya götürmek çok zor oluyor...

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
51
ModArt Kredi
0
İnşallah başarırsın ama... ÖSYM ve MSÜ engelini geçtikten sonra fiziksel testi de geçsen hiçbir zaman bilemiyeceğin bir türden ötürü mülakatta elenebilceğini unutma bu yüzden hayat/gelecek planı yaparken 3. bir alternatif koymayı unutma . Olmazsa sonra o arkadaşını odasından çıkarıp tercih yapmaya götürmek çok zor oluyor...
hangi arkadaş anlamadım ki .d 3. tercihim ise sivilden uçak bakım teknisyenliği ve sivil pilotluk bunların mülakatları çok zor olmuyor bildiğim kadarıyla

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
MSÜ mezunu bir arkadaşım var. Kendisi denizci yanlış hatırlamıyorsam üniversiteye başlandığı zaman seçmişti. Denizci piyade olmuştu sürekli karadaydı.

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
51
ModArt Kredi
0
MSÜ mezunu bir arkadaşım var. Kendisi denizci yanlış hatırlamıyorsam üniversiteye başlandığı zaman seçmişti. Denizci piyade olmuştu sürekli karadaydı.
MSÜ ayrı bi sınav zaten deniz piyade de baya güzel bu arada

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Havacılık hastasıyım 2. TOP GUN filminden sonra aşırı rağbet var diye düşünüyorum 😁

Şakası bir yana Türkiye'de durumlar nasıldır bilmem ama Deniz Kuvvetlerini de düşün derim.

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
51
ModArt Kredi
0
Havacılık hastasıyım 2. TOP GUN filminden sonra aşırı rağbet var diye düşünüyorum 😁

Şakası bir yana Türkiye'de durumlar nasıldır bilmem ama Deniz Kuvvetlerini de düşün derim.
Deniz kuvvetlerinde 10 sene gemi de zorunlu kalma görevi olduğu için pek istememiştim fakat deniz kuvvetlerinin de havacılık branşı var.

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0

emirhan1234

Aktif Üye
Uzman
Konular
51
ModArt Kredi
0

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
efsane ötesiydi :D

ve Tüm harp ve meslek yüksek okullarından mezun olanlarda da 15 sene zorunlu hizmet oluyor havadan elenirsem kara ulaştırmaya yöneleceğim direkt fakat sınava girmeme 1 sene olmasına rağmen içimde elenme korkusu var malesef :(
Bazen düşünmemen gerekir.

DÜŞÜNME YAP 😉

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.