Neler yeni

Hangi akım korumalı prizi almalıyım?

AlfaPlus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Bütçe
650 TL
1.)TUNCMATIK Powersurge 5 Siyah Priz

2.)HAMA HM.137258 6'lı 3m Akım Korumalı Priz Siyah

3.)PHILIPS SPN7040WA/62 AKIM KORUMALI PRİZ 600J 4'LÜ - 2M

Arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım. Fiyata takılmadan hangisi daha iyidir? Daha önce kullanan var mı? Bu konuyu araştıran tavsiye verebilecek olan var mı? Yardımcı olup fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_8102.png
    IMG_8102.png
    58.7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_8101.png
    IMG_8101.png
    49 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_8100.png
    IMG_8100.png
    59.9 KB · Görüntüleme: 40

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
1.)TUNCMATIK Powersurge 5 Siyah Priz

2.)HAMA HM.137258 6'lı 3m Akım Korumalı Priz Siyah

3.)PHILIPS SPN7040WA/62 AKIM KORUMALI PRİZ 600J 4'LÜ - 2M

Arkadaşlar bu 3 model arasında kaldım. Fiyata takılmadan hangisi daha iyidir? Daha önce kullanan var mı? Bu konuyu araştıran tavsiye verebilecek olan var mı? Yardımcı olup fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Philips'in yeni modellerinde jul değerleri çok düşük o yüzden kullanmayı bıraktım.
1800j olan serisi iyiydi zamanında aldım ama şu an bulunmuyor yine de araştır.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

AlfaPlus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Philips'in yeni modellerinde jul değerleri çok düşük o yüzden kullanmayı bıraktım.
1800j olan serisi iyiydi zamanında aldım ama şu an bulunmuyor yine de araştır.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
Evet bulamadım bunu ama şu modeli bulabildim. İnceler misin? Teşekkür ederim.

Schneider Electric APC 5'li Akım Korumalı Priz PM5-GR Link Removed

AlfaPlus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Levon Turaç Levon Turaç merhaba hocam bu konu hakkında senden tecrübeli bulamadığım için tekrar rahatsız ediyorum.

Philips SPS1040B/51 2 Metre 4lü Akım Koruyumalı Priz Beyaz 1050 Joule iş görür mü? Birde bu aldığım üstteki snieder marka akım korumalı prizde kç joule olduğu yazmıyor? Bu konu hakkındada bilgin varsa beni aydınlatabilirsen sevinirim. Teşekkürler.​

. Prime Üyeleri için sınırlı süreli fırsat: Philips SPS1040B/51 2 Metre 4lü Akım Koruyumalı Priz Beyaz 1050 Joule Link Removed

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
226
ModArt Kredi
0
Levon Turaç Levon Turaç merhaba hocam bu konu hakkında senden tecrübeli bulamadığım için tekrar rahatsız ediyorum.

Philips SPS1040B/51 2 Metre 4lü Akım Koruyumalı Priz Beyaz 1050 Joule iş görür mü? Birde bu aldığım üstteki snieder marka akım korumalı prizde kç joule olduğu yazmıyor? Bu konu hakkındada bilgin varsa beni aydınlatabilirsen sevinirim. Teşekkürler.​

. Prime Üyeleri için sınırlı süreli fırsat: Philips SPS1040B/51 2 Metre 4lü Akım Koruyumalı Priz Beyaz 1050 Joule Link Removed
schneider olanda 918 joule.

AlfaPlus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
schneider olanda 918 joule.
Schneider Electric APC 6'li Akım Korumalı Priz PM6-GR. 1836 joule. Bu model en iyisi sanırım?
Schneider Electric APC 6'li Akım Korumalı Priz PM6-GR
Link Removed

Önerir misin. Teşekkürler.

AlfaPlus

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
4
ModArt Kredi
0
Schneider Electric APC 6'li Akım Korumalı Priz PM6-GR. 1836 joule. Bu model en iyisi sanırım?
Schneider Electric APC 6'li Akım Korumalı Priz PM6-GR
Link Removed

Önerir misin. Teşekkürler.
Yani 918 joule ile 1836 joule farkı önemli midir? Bilgisayarım 50 bin tl :) bunu göz önüne alarak düşünürsek 1836 joule olanımı almalı yoksa 500 liralık standart bir akım korumalı priz yeterli midir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Online yöneticiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.