Neler yeni

Video Haluk Levent Canlı Yayında Açıklama Yaptı - 27 Şubat 2023

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0

Tüm Gerçekleri açıklamış sonuna kadar izleyin

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0

Tüm Gerçekleri açıklamış sonuna kadar izleyin
33. dakika da Çadır olayı için konuşmuş.
Muhabir Kızılay çadırı neden satar demiş Haluk Levent'te bu soruyu bana sormayın ben yaptığım yardıma bakıyorum orada Ölen insanları görüyoruz 1 dakika bile benim içni önemli parayla satılıyorsa da parayla alırım yapabileceğim bir şey yok diyor.

Ama Kızılay Depreme özel belki satmamalıydık der kalkar iade eder bunu bilemeyiz diyor. Haluk Levent lik bir durum yok bu Çadır olayında zaten.
AFAD Bile parayla alıyor diyor ama Depreme özel bir kanun çıkabilir diyor ve çok doğru diyor. Bu Doğal bir afet sonuçta.
Haluk Levent AFAD dağıttı diyor ama yetmiyor haliyle. Kızılaydan önce Haluk Levent parayla alıp çadır dağıttı sonuçta.

Birde Çadır fiyatını iki katına kitlemişler 🤣🤣

38. Dakika en efsanesi. Bana bağış yapan insanların parasını Namusum gibi korumak zorundayım dedi. Bu her şeye bedel bence.
Bir video ile bana adamı sevdirdin iyi mi. Normalde çok beğendiğim bir sanatçı değil. Kişiliğini falan bilmem şarkılarının hepsini sevmiyorum dinlediğim bir sanatçı da değil ama şu olayda adama sempati duydum.

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
33. dakika da Çadır olayı için konuşmuş.
Muhabir Kızılay çadırı neden satar demiş Haluk Levent'te bu soruyu bana sormayın ben yaptığım yardıma bakıyorum orada Ölen insanları görüyoruz 1 dakika bile benim içni önemli parayla satılıyorsa da parayla alırım yapabileceğim bir şey yok diyor.

Ama Kızılay Depreme özel belki satmamalıydık der kalkar iade eder bunu bilemeyiz diyor. Haluk Levent lik bir durum yok bu Çadır olayında zaten.
AFAD Bile parayla alıyor diyor ama Depreme özel bir kanun çıkabilir diyor ve çok doğru diyor. Bu Doğal bir afet sonuçta.
Haluk Levent AFAD dağıttı diyor ama yetmiyor haliyle. Kızılaydan önce Haluk Levent parayla alıp çadır dağıttı sonuçta.

Birde Çadır fiyatını iki katına kitlemişler 🤣🤣

38. Dakika en efsanesi. Bana bağış yapan insanların parasını Namusum gibi korumak zorundayım dedi. Bu her şeye bedel bence.
Bir video ile bana adamı sevdirdin iyi mi. Normalde çok beğendiğim bir sanatçı değil. Kişiliğini falan bilmem şarkılarının hepsini sevmiyorum dinlediğim bir sanatçı da değil ama şu olayda adama sempati duydum.
Ya zaten adam olayı özetlemiş hiç bir şey parasız yapılmıyor ben senelerdir bunu yazmaktan bıktım
kardeşim bizim kanunlarda açık var düzenlenmesi gerekiyor ama malesef
sanki yeni gelmiş hükümet bunu yapmış gibi bir algı oluşturuluyor.

tüm siyasetciler bunun sorumlusudur o parti bu parti değil ama bizimkiler bunu bir türlü anlamıyor
ben yıllardır kızılaya bağış yapıyorum ilk defa parayla çadır sattığını duydum emin olun üzüldüm
böyle olmamalıydı ama bu durumu kalkıpta birilerine yüklemek yanlıştır kanunlarda boşluk varsa
değişterecek olanlarda siyasi partilerdir kimsenin hakkı yok afada kızılay ahbap devlete
laf söylemeye birini yargılarken önce kanunlara bakmak lazım

birşeylerin değişmesi gerekiyorsa önce yasalardan başlamak lazım bunu içinde siyasi kavgaları
bir kenara kaldırıp hep birlikte
birlik oluşturmalıyız yinede yazayım bu siyasetcileri kıt görüşü yüzünden
asla birşey değişmez değişmeyecek

vatandaş olarak biz siyasi görüşü bir kenara bırakmalıyız gelecek nasıl olmalı
onu tartışmalıyız bir şeyler yanlış gidiyorsa birlikte söylemeliyiz yancılık yaparak bu işler düzelmez

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
İlker bey'in istediklerini söylememiş sanki haluk bey 😀

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.