Neler yeni

Öneri Güç Kaynağı Seçimi

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Bütçe
1 TL
Arkadaşlar RTX 4000 serisi ve daha sonra gelecek olan nesiller için sonrası için elimizde bir veri yok biliyorum Ama olasılık olarak değerlendirirseniz PCIe 5.0 destekli bir Güç Kaynağı almamız gerekir mi? Yani bunun için bir zorunluluk var mı? Önceki nesil bir Güç Kaynağı ile performans kaybı ya da başka bir sorun söz konusu olur mu? Elimde bir güç kaynağı mevcut. Gerekli görülürse şayet belki onu elimden az bir zararla çıkarıp 5.0 destekli bir Güç Kaynağı da satın alabilirim. Görüş öneri ve bilgilendirmeleriniz benim için önemli.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Elinde ne var bütçen nedir PCI 5.0 tavsiye ederim zira 4000 serisi kartlar da yeni güç bağlantısı var hem ek pek iyi durmuyor kasa da hemde sağlıklı olmayacaktır bence 5.0 destekli al

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Elinde ne var bütçen nedir PCI 5.0 tavsiye ederim zira 4000 serisi kartlar da yeni güç bağlantısı var hem ek pek iyi durmuyor kasa da hemde sağlıklı olmayacaktır bence 5.0 destekli al
Güç Kaynağı tavsiyesi istememiştim. Ama teşekkür ederim. Elimde olanı elden çıkarmayı düşünüyorum. O üründe sıfır ama nasip değilmiş demek ki. Fsp'nin yeni gelen 5.0 destekli güç kaynaklarından birini almayı düşünüyorum. Fiyat olarak da cazip geldi. İfade ettiğin için sorayım Ürünler hakkında ne düşünüyorsun? Fsp'nin servisi hakkında bilgi,tecrübe ve aktarabileceğin bir deneyimin var mı? Türkiye servisi mağdur ederse Global ile iletişim kurup falan çözüm sağlayabiliyor muyuz?

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Elinizde kaliteli bir psu varsa boşa değiştirmeyin. Anakartlarda gen5 değişiklikleri olana dek bizi götürür elimizdekiler.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Güç Kaynağı tavsiyesi istememiştim. Ama teşekkür ederim. Elimde olanı elden çıkarmayı düşünüyorum. O üründe sıfır ama nasip değilmiş demek ki. Fsp'nin yeni gelen 5.0 destekli güç kaynaklarından birini almayı düşünüyorum. Fiyat olarak da cazip geldi. İfade ettiğin için sorayım Ürünler hakkında ne düşünüyorsun? Fsp'nin servisi hakkında bilgi,tecrübe ve aktarabileceğin bir deneyimin var mı? Türkiye servisi mağdur ederse Global ile iletişim kurup falan çözüm sağlayabiliyor muyuz?
FPS alanında en iyi markalardan hatta Bence iyisi şimdi Rog Thor derler 😄

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Teşekkürler :) Marka olarak evet aslında bilgim var. Hatta bir çok markanın da ürünlerini imâl ettiklerini biliyorum. Ancak yine de biliyorsun ürün kalitesi üründen ürüne değişkenlik göstermekle birlikte firmanın daha önce bir ürününü kullanma fırsatına nail olmadığım için genel anlamda destekleri hakkında bilgi ve fikir sahibi değilim. Kürşat Kütükçü Kürşat Kütükçü

Veteran

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Elinizde kaliteli bir psu varsa boşa değiştirmeyin. Anakartlarda gen5 değişiklikleri olana dek bizi götürür elimizdekiler.
Anlıyorum. Fakat daha sonra değiştirmek istediğimde hem uğraşmak hem de maliyet adına daha mantıksız olma olasılığını da değerlendiriyorum. Ama yine de göz önünde bulunduracağım. Teşekkür ederim.

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
88
ModArt Kredi
0
Teşekkürler :) Marka olarak evet aslında bilgim var. Hatta bir çok markanın da ürünlerini imâl ettiklerini biliyorum. Ancak yine de biliyorsun ürün kalitesi üründen ürüne değişkenlik göstermekle birlikte firmanın daha önce bir ürününü kullanma fırsatına nail olmadığım için genel anlamda destekleri hakkında bilgi ve fikir sahibi değilim. Kürşat Kütükçü Kürşat Kütükçü
Alanında önde gelen firmadır destek olarak da iyiler emin olabilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.