Neler yeni

Gercekten ağlayacağım..

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Levon Turaç ModArt Levon Hocam ürününüz havada bitti. Ne düşünüyorsunuz?
Havada biter tabi efsane parçalar ile en iyi fiyatlı sistemi yaptık. 6000 kişi aynı anda linke tıkladı sence 500 stok kime yeterdi ki 😃 Ben hep diyorum ülkede milyonlarca insan var bilgisayarı olmayan. Böyle 300-500 stoklu sistemlerin hemen bitmesine artık şaşırmayın.
6000 kişi aynı anda linke tıkladı diyorum şu an 10.000i geçmiş yani 10.000 tane stok olsa emin ol 30 dakika da biterdi.

okan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Havada biter tabi efsane parçalar ile en iyi fiyatlı sistemi yaptık. 6000 kişi aynı anda linke tıkladı sence 500 stok kime yeterdi ki 😃 Ben hep diyorum ülkede milyonlarca insan var bilgisayarı olmayan. Böyle 300-500 stoklu sistemlerin hemen bitmesine artık şaşırmayın.
6000 kişi aynı anda linke tıkladı diyorum şu an 10.000i geçmiş yani 10.000 tane stok olsa emin ol 30 dakika da biterdi.
mantık dışı demiş adam :D bu fiyatlar nasıl mantık dışı oluyor, 2.el almaktan kat kat iyidir

1674843509485.png

Utku

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
öyle pahalya gelir
Çok daha uyguna geliyor. Sıfırı 3090 al bakalım 13k ya 25 30 arası sıfırı. Onu geçtim sıfır alsam 3070 anca alabilirdim. İşlemciden de 800 1k pazarlığa göre düşürsen baya karda oluyorsun.

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
Şu an ikinci el ekran kartı alanlar hele ki miningcilerin en gözde modellerini ucuz alıyorum diye havada kapanlar hakkaten ya çok zengin:) ya da şansına fazla güveniyor. Açıkçası iyi cesaret!

Utku

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
T Tefnut,
Şu an ikinci el ekran kartı alanlar hele ki miningcilerin en gözde modellerini ucuz alıyorum diye havada kapanlar hakkaten ya çok zengin:) ya da şansına fazla güveniyor. Açıkçası iyi cesaret!
Açık açık söyleyebilirsin etiketleyerek. Mining kartı almadım Antalya'da turizm fotoğrafçılığı yapan adamdan aldım faturasında bile yazıyor. Kaldı ki stres testlerine soktum birçok program ile denedim. Kart sıfır gibi performans veriyor burada enayi yok yani anlayacağın. 😅😅 Açık konuşacağım adminin işidir satar uygun fiyata sıfır sistem kurar saygı duyarım. Ama sallamakla olmuyor yağ çekmekle hele hiç olmuyor. 😉

okan

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
13
ModArt Kredi
0
Çok daha uyguna geliyor. Sıfırı 3090 al bakalım 13k ya 25 30 arası sıfırı. Onu geçtim sıfır alsam 3070 anca alabilirdim. İşlemciden de 800 1k pazarlığa göre düşürsen baya karda oluyorsun.
kardeşim beni anlamamışsın. ben sıfır ürün daha ucuza gelir demiyorum. kampanyalı sistemlerde ekran kartları zaten tek alış fiyatlarına göre ucuza geliyor. bu sistemde 7200 tl ye falan gelmiş ekran kartı. 2.elleride 6000den başlıyor. 1200TL+ verip 0 garantili almak daha mantıklı yani onu anlatıyorum. Senin yaptığında mantıklı 2.el almak ama test vs yapıp emin olduktan sonra mining de yapılmadıysa alınabilir tabiki. Ayrıca zaten yüksek fiyatlı kartlarda kampanyalı sistem olmuyor zaten 3090için vs 2.el temiz bulmak lazım.

Utku

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
kardeşim beni anlamamışsın. ben sıfır ürün daha ucuza gelir demiyorum. kampanyalı sistemlerde ekran kartları zaten tek alış fiyatlarına göre ucuza geliyor. bu sistemde 7200 tl ye falan gelmiş ekran kartı. 2.elleride 6000den başlıyor. 1200TL+ verip 0 garantili almak daha mantıklı yani onu anlatıyorum. Senin yaptığında mantıklı 2.el almak ama test vs yapıp emin olduktan sonra mining de yapılmadıysa alınabilir tabiki. Ayrıca zaten yüksek fiyatlı kartlarda kampanyalı sistem olmuyor zaten 3090için vs 2.el temiz bulmak lazım.
Kardeşim o zaman ön yargılı konuşup hemen peşin hüküm vermemeniz lazım. Ben sıfır sistem olarak birşey demiyorum çok uyguna geliyor. Ama eğriye eğri doğruya doğru konuşurum her zaman. Çok temize işi bilen biri de dediğim gibi o şekilde alabilir. Foruma da yeni katıldım başka forum sitesinden geldim sırf bu tarz insanlardan farklı olur diye geldim. Admin bilgili donanım konusunda bilgi sahibi diye. Bakalım ilerleyen zamanlarda değişir umarım. 2000 li yıllara kadar gidiyor PC ve Mac ile tanışmam yani öyle ortaya rasgele sıkacak adam değilim. 😂😂👍 Yeri geldi hackintosh kurduk yeri geldi delid yaptık en uç nokta. Her neyse..

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
T Tefnut,

Açık açık söyleyebilirsin etiketleyerek. Mining kartı almadım Antalya'da turizm fotoğrafçılığı yapan adamdan aldım faturasında bile yazıyor. Kaldı ki stres testlerine soktum birçok program ile denedim. Kart sıfır gibi performans veriyor burada enayi yok yani anlayacağın. 😅😅 Açık konuşacağım adminin işidir satar uygun fiyata sıfır sistem kurar saygı duyarım. Ama sallamakla olmuyor yağ çekmekle hele hiç olmuyor. 😉
Dediğim gibi iyi cesaret! Ben sizin kadar zengin değilim...

Utku

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Dediğim gibi iyi cesaret! Ben sizin kadar zengin değilim...
Teşekkürler zenginlik ile ilgisi yok. Laptobumu satarak aldım. Kartı da param güvende sahibinden ile aldım öyle test edip onayladım. Aslında çok kolay. Alışveriş yapmasını bilene tabi. Biraz da şans faktörü devreye giriyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.