Neler yeni

Boyle insanlar nasil nefes alabiliyor?

ThePenthos

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
1674339932846.png

Video'nun altinda Ataturk'e sacma sapan yerlerden hakaret edip sert bir yanit alinca "Tamam, simdi sus" diyen birisi nasil nefes alacak zekaya sahip olabiliyor? hic kusura bakmayin Ataturk'e sacma sapan seylerden laf ettirmem. Sanki susmazsam boyle diyecegi seyler ile beni yerin dibine sokabilecek, ben mi cok takiyorum yoksa bu evrimlesememis primatlarin gercekten dikkate alinmasi mi gerek?

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
bunu neden paylaşma gereği duydun ki(yanlış anlaşılma olmasın paylaşabilirsin ben karışamam) kimse sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda
ona bakarsak tövbe haşa ALLAHA sövende var ne yapabiliriz hiç bir şey takma boş ver kendine zarar verirsin böyle takarak
MX 12-16 arası çocuklar kendilerini havalı zannediyorlar böyle yapınca

Son düzenleme:

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
89
ModArt Kredi
0
Herkesin düşüncesi kendine saygı duymak gerekiyor bence gereksiz tartışma olmuş bu devlet e herkes bişey kattı hepsini de söylemek gerekiyor o zaman bu ülkeye bu millete bu topraklara değer katan her bir kişiye saygımız var başta ŞEHİTLER olmak üzere

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
230
ModArt Kredi
0
Ekli dosyayı görüntüle 2884

Video'nun altinda Ataturk'e sacma sapan yerlerden hakaret edip sert bir yanit alinca "Tamam, simdi sus" diyen birisi nasil nefes alacak zekaya sahip olabiliyor? hic kusura bakmayin Ataturk'e sacma sapan seylerden laf ettirmem. Sanki susmazsam boyle diyecegi seyler ile beni yerin dibine sokabilecek, ben mi cok takiyorum yoksa bu evrimlesememis primatlarin gercekten dikkate alinmasi mi gerek?
Çok takma bu tip insanlar her daim olacak.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
Fesli deli dedigim kadir misiroglu denilen dallamaydi. Osmanliyla son 300 yili haric herhangi bir sorunum yok.
Ölmüş bir insana böyle bir şey demeni kınıyorum birisi senin ölmüşlerini dallama derse nasıl hissedersin kimse aynı düşünceye sahip olamaz artık bunu anlaman lazım daha kendi yazdığınla çelişiyorsun ya "SAYGI"

Son düzenleme:

ThePenthos

Aktif Üye
Uzman
Konular
8
ModArt Kredi
0
Ölmüş bir insana böyle bir şey demeni kınıyorum birisi senin ölmüşlerini dallama derse nasıl hissedersin kimse aynı düşünceye sahip olamaz artık bunu anlaman lazım daha kendi yazdığınla çelişiyorsun ya
Farkli dusunceye sahip olmakla cahil bir gerizekali olmak arasinda fark var, Kadir misiroglu cahil bir gerizekali sinifina giriyor. Benim icin olu veya diri fark etmiyor. Yasadigi zaman boyunca ulkeye tek bir faydasi olmus mu, olmamis. Ayrica nerede celistigimi soyler misin?

PWR_OK

ModArtPC Yazarı
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0
Youtube kitlesini takmiyorum ve herkese de takmamayi tavsiye ediyorum, keske yunanlar kazansaydi diyen bir yunan trollunun arkasindan giden kitle bunlar. IQ ortalamamizin 89 cikmasinin sebeplerinden biri iste kisaca.

Bu keske bilmem ne milleti kazansaydi lafini siz baska bir ulkede kursaniz sizi yasatmazlar, Ilber Ortayli'nin dedigi gibi profesor olsa itilir.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
sana tek bir şey deyim topal osmanı kim öldürdü vatan haini ilan edildi 3 sene sonra kim Giresun'a heykelini dikti kahraman diye kardeşim o adam olmasaydı şu anda burada yoktuk adam kendi askerleriyle koca yeni adıyla Rusya'yı tuttu la
harcadılar adamı yükseliyor diye ya topal osman kim dersin ya bazen savunduğunuz insanların yanlışı olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.