Neler yeni

Bir Derdim Var !

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Konu başlığından da anlaşılacağı üzere gerçekten sıkıldım.
26.10.2022 tarihinde lian li strimer plus 24 pin ve 2x8 pin arg uzatma aldım , bağlantılarını doğru yapmama rağmen aura modunda kullandığımda titreme yaptığını , kendi kontrolcüsü ile kullandığımda ise bir problem olmadığını gördüm , bunun üzerine sıvı soğutma ve diğer argb bağlı fan bağlantılarını sökerek tek tek denedim , aura creator yazılımı sildim yükledim , en son tek başına argb çıkışına bağladım sorun düzelmedi .

Bunun üzerine lian li firması ile iletişime geçtim , hızlı bir dönüş yaparak beni türkiye distribütörüne yönlendirdiler ürünü kargoladım tam 1 hafta incelenmesi sürdü , bugün ben arayıp durumunu sorduğumda bir problem olmadığını ürünü tekrar göndereceklerini söylediler.

Aynı şekilde 04.10.2022 tarihinde aldığım asus rx 6700 xt ekran kartını cw sesi için servise gönderdim , hiç bir işlem yapmadan herhangi bir soruna sebebiyet vermemektedir diye geri gönderdiler.

Nasıl bir şanssızlıktır bilemedim , kendimde yetkili servis çalışanıyım ama bu tarz şikayetlere kesin bir çözüm sunmadan , kanıtlı bir cevap veremeden bir müşteriyi yolcu etmedim.

Konu ile ilgili yönlendirmelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum dostlar.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Garantiyede yollamışsın şuan son çare tüketici hakem heyetine gitmek görünüyor.

Schizophrenic

Aktif Üye
Uzman
Konular
15
ModArt Kredi
0
Evet derdimi maliyetlide olsa hakem heyeti vs uğraşmamak adına çözdüm , hem de bir üst seviye karta geçmiş oldum bu arada sütten ağzım yandığını için jelatinlerini dahil sökmeden ilk ses olup olmadığını denedim çok şükür karşılaşmadım. Tuf gaming modelinde ancak bu modelde de cw sesi olduğu söylüyorlar şans işi sanırım.
Dual 6700XT den Tuf Gaming RX6800 ' e geçiş yaptım
Strimer kablolara ise v2 modelinin kontrolcüsünü getirttim , yazılım üzerinden kontrol edebiliyorum böylelikle anakart argb kontrolcüsüne ihtiyaç duymuyorum .

WhatsApp Image 2022-12-02 at 14.59.19 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-12-02 at 14.59.19.jpeg
WhatsApp Image 2022-12-02 at 14.58.11.jpeg
WhatsApp Image 2022-12-02 at 14.58.11 (1).jpeg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.