Neler yeni

Yardım Bilgisayar Toplamak

Lory

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
6000 MHz cl32 varken bunlara bakmam bile adam yazılım yapacak nvdia şart 7600x 4070 2k 165 monitör böyle bir bütçe de nokta atışı olur benim düşüncem zaten onlarca sistem topladım bizzat bugüne kadar hiçbir uyumsuzluk yaşanmadı şükür bundan da tam olarak eminim ki iyi olacaktır tabi herkesin görüşüne saygım var
Topladığınız sistemi bende beğendim hocam. 4070+7600x 2k için güzel bir ikili, tek sıkıntı yanı vram oda Nvidia için mecbur katlanılacak.

Dediğim gibi attığınız sistem monitör ve SSD değiştirelerek alınırsa çok iyi olur.

Benimde sizin gibi her görüşe saygım var hocam teşekkürler bu seviyeli tartışma için, uzun zamandır yaşamadım böyle tatlı bir tartışma :D

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
87
ModArt Kredi
0
Topladığınız sistemi bende beğendim hocam. 4070+7600x 2k için güzel bir ikili, tek sıkıntı yanı vram oda Nvidia için mecbur katlanılacak.

Dediğim gibi attığınız sistem monitör ve SSD değiştirelerek alınırsa çok iyi olur.

Benimde sizin gibi her görüşe saygım var hocam teşekkürler bu seviyeli tartışma için, uzun zamandır yaşamadım böyle tatlı bir tartışma :D
Monitör güzel iyice araştır istersen şiddetle tavsiye ederim kulaktan dolma bilgilere inanmayın bende memnun oldum 😊

Lory

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Monitör güzel iyice araştır istersen şiddetle tavsiye ederim kulaktan dolma bilgilere inanmayın bende memnun oldum 😊
Benim uzmanlık alanım zaten monitör hocam :D dediğim gibi zaten uzun uzun tartıştık bu konuyu başka bir forumda, bence biraz incele sandığından çok farklı bir monitör:
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Tabii konu sahibi nin tercihine kalmış, onunda bu konuyu okuduktan sonra tercihini yapmasın öneririm.

Gerçi çoğu emek dolu mesajı silmiş güzel moderatörlerimiz...

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
87
ModArt Kredi
0
Benim uzmanlık alanım zaten monitör hocam :D dediğim gibi zaten uzun uzun tartıştık bu konuyu başka bir forumda, bence biraz incele sandığından çok farklı bir monitör:
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Tabii konu sahibi nin tercihine kalmış onunda bu konuyu okumasını isterim.
Technopat a bakmıyorum beni sevmiyorlar eyw

abazaavcisi81

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
1
ModArt Kredi
0
Kafam acayip karıştı anca kalktım bir sürü anlamadığım cümle içerisinde kelimeler discord üzerinden iletişime geçsek sesli olarak daha rahat edeceğim

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
87
ModArt Kredi
0
Kafam acayip karıştı anca kalktım bir sürü anlamadığım cümle içerisinde kelimeler discord üzerinden iletişime geçsek sesli olarak daha rahat edeceğim
Akşam 8:30 gibi iletişime geçebilirsiniz benimle üstüme düşen sorulara memnuniyetle cevap veririm

Yalnız zam geliyor hemen alın ekran kartını en azından kaçırmayın 4070 incehesap da olanı

Berkin AYRAL

Don't Surrender
Süper Moderatör
Konular
347
ModArt Kredi
0
Numaramı bıraksam banlanırmıyım
Banlamayız ancak numaranızın güvenliği adına ilgili kişiye özelden yazmanız daha doğru olacaktır.

1689070011075.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.