Neler yeni

Başka forumda haksız yere yasaklama aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Valla düşünceye saygı duyulması lazım.
Bizim forumda da siyasi bir konu açıldı ve moderasyon ekibimiz direk yorum atarak sadece fikrinizi yazın ve birbirinize sataşmayım dedi. Olay bu kadar basit.

Okuduğum kadarıyla sen yazdığın ile biraz alaycı olmuşsun ama gereği yok. Herkes seninle aynı düşüncede olamaz.

Bizim forumda sözlü olarak kişisel uyarıyoruz. Ben kişisel uyarıdan yanayım ki bu sayede sizler daha üsturuplu olursunuz.
Kişisel uyarı sizlerde daha iyi ve doğru bir bilinç oluşturur ve bu sayede daha güzel aile ortamının olduğu bir forum olarak ayakta kalırız 😊
Haklısınız, biraz alaycı konuşmuştum, aslında öyle konuşmam ben fakat ne kadar konuşursam bana da o kadar "AKP'li muamelesi yapıp koyun emojisi falan atıyorlardı" ben de birazcık sinirlendim çünkü ölümüne savundukları parti teröristler ile aynı masada. Baştaki yorumunuz da çok haklı fikirlere aslında saygı duyulması lazım. CHP'yi tutmak da bir fikir fakat bence mantıklı bir fikir değil mesela. Bu arada bu yorumu yazmak için ayırdığınız süre için teşekkür ederim, bildirimi gelmedi ama konuya mesaj geldiğine dair.

Technopat ekibi egoist bir ekip sürekli birilerine laf sokalım birilerine ban atalım diye zaman öldürüyorlar.Zaten çıkardıkları sistemler de çöp neden takip ediliyor bilmiyorum.
Zaten bir çok moderatör de siyaset tartışıp kendisiyle ufacık ters düşeni banlıyorlar.

Arkadaşlar, Technopat sitesi de faydalı güzel bir site. Burası da öyle.

Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün videolarından çokça faydalandım. Bilgili kişiler. İnsanlara yardımcı olmaya çalışıyorlar. Tıpkı buradakiler gibi.

Her yerin kendine göre kuralı olur ve bu kuralları site sahipleri belirler. Moderasyon ekibi de uygular. Kullanıcılar bu kurallara uymalıdır. Kuralı beğeniriz beğenmeyiz o ayrı bir tartışma konusu.

Technopat veya başka bir siteyi burada yermek, eleştirmek kimseye bir şey kazandırmaz.
Buradan ban yersek gidip başka sitede burayı mı eleştireceğiz.
Olay ban yemem değil, olay HAKSIZ BAN yemem. Bu yüzden paylaşmak istedim. Eğer bir yanlışım var ise lütfen beni eleştirin, insanların eleştiriye de ihtiyacı vardır.

Arkadaşlarım veya abilerim. Zamanınızı ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederim.

Tefnut

Aktif Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
E siz canınızın istediğine "terörist" derseniz bir başkası da daha dün onlarla birlikte halay çekiyordunuz, fetöcülerle birlikte kozmik odalarda fink attınız, en sonunda da darbeye sebep oldunuz diyebilir mi diyebilir! O yüzden kurallar var...Gayet haklı bir ban yemişsiniz.

BatuhanKLC

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
Technopat forumla alakalı söylemiyorum , bu forumda da böyle bir başlık olsa ve Terörist imasında bulunulsa bir mesajda . Ben de Levon napıyosun nasıl hala duruyor bu arkadaş forumda derdim. Onu yazan kim bilmiyorum o mesajlara binayen söylüyorum. Terör yandaşı , terörle kucak kucağa cart curt kabul edilebilir sözler değil benim için. Doğru da değil , eğer sen isen o mesajı yazan, yerinde bir karar olmuş.

Abdul0234

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
12
ModArt Kredi
0
İsim vermek yasak mı bilmiyorum bu yüzden isim vermiyorum fakat en popüler olan yeşil forum bu. 6'lı masa bir sürü vaat sunmuş ve ben de "Aynen bana şuradan bir Touch Blue alsana." diyerek ufak bir komiklik yaptım. Oradan bana direk AKP'li muamelesi yapıp tartışma başlattılar, hatta birisi sadece koyun, paracı falan diyerek alay etti ve yasaklama almadı, ben AKP'li diyenlere karşı fikrimi belirttim ve 2 gün yasaklama aldım, aldığım yasaklama doğru mu? Düşünce özgürlüğüdür bu. Gereksiz mesaj diyerek yasakladılar beni fakat diğer tartıştığım kişilere hiç bir şey olmadı, hatta yazmaya devam da ettiler bir sürü sayfa. Lütfen benim fikrime göre yönelmeden burada yasaklama almam ve onların almaması doğru mu?
Ekli dosyayı görüntüle 3162 Ekli dosyayı görüntüle 3163
Hocam gerçekten doğru yazmışsınız. Ben de bu TP'yi anlamadım. (Rapor spamından dolayı 1 yıllık ban sürem var ve hala devam ediyor.) Gereksiz mesaj değil, doğru şeyler yazmışsınız ama bu sizinle laf dalaşına girenler raporlamış sizi bence. Çünkü bunun başka açıklaması olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.