Neler yeni

Son Dakika Asgari ücret açıklandı

Kazım

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
valla bizde böyle kansız esnaf takımı olduktan sonra 100 binde yapsan fayda etmez adamlar yanında çalıştırdığı kişi geliri gideri bahane ederek hemen ertesi güne zam yapıyorlar 3 ise giderlerim çoğaldı diye 5 lira yapıyor oysaki kendi kar marjı hiç düşmüyor ve üstüne koyuyor sonra da o parayı koşa koşa eşine çocuğuna yediriyor ha birde ezine peynirini 500tl ye satan yavşaklara da iki çift laf edin

Kazım

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Bir işveren olarak vergi devleti Türkiye den asgari ücretin en azından 22k civarında bekliyordum ama maalesef ki hayallerim suya düştü
sende 25 ver çalışanlarına

Hissediyorum market etiketleri değişmeye başladı 😀

Ne diyelim milletimiz cellatına aşık bi millet. Büyük konuşuyorum yerel seçimlerdede malum partiyi destekleyecekler. Gerçekten cahil bi kesim var ülkede.
evet gerçekten öyle 20 senedir hiç bir seçim kazanamadığı halde malum partiye oy veren avel takımını da unutmayalım

macar42

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
geçen sene yılbaşında 8500 tl idi senelik yapılan bir zam olduğunu düşünürsek %100 zam yapılmış oluyor

Asgari ücret kanunen günlük olarak brüt üzerinden hesaplanır ve sigorta işsizlik fonu vergi kesinti ıvır zıvır çıkınca böyle küsüratlı bir rakam kalmış araştırıp bilip bilmeden çemkirmeyin
Hocam boş konuşuyorsun asgari ücret yüzde 100 artırıldı doğru lakin kira market giderler vb. konuşursak yüzde kaç arttı.

Kazım

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Hocam boş konuşuyorsun asgari ücret yüzde 100 artırıldı doğru lakin kira market giderler vb. konuşursak yüzde kaç arttı.
ona bir şey dediğim yok millet hep devlete sallıyor ya ev sahiplerine marketlere yavşak kansız para göz esnaflara onlarada biraz diş gösterin ben bunu diyorum

ona bir şey dediğim yok millet hep devlete sallıyor ya ev sahiplerine marketlere yavşak kansız para göz esnaflara onlarada biraz diş gösterin ben bunu diyorum
sen değil 17 bin 170 bin yapsan bizde ki bu arsız vicdansız esnaf ticaret takımı olduğu sürece böyle olur

macar42

Yeni Üye
Uzman
Konular
1
ModArt Kredi
0
Yav hocam bütün suçlu hükümet ben mi verdim en düşük memur maaşını 35k olarak. Yabancılara evleri benmi sattım Türkiye’deki marketleri denetleyen benmiyim. Aldığımız en ucuz ürüne bile maliyetinin 2 katı vergi yükleyen ben miyim bi asgari ücretli tr şartların ev ve araba sahibi nasıl olacak. Bu vergiler ile mümkün mü

By. Scout

Pro Üye
Uzman
Konular
0
ModArt Kredi
0
"Enflasyon", "Asgari ücret" vs. arasında muvazene
olmadığı sürece biz bu senaryoları daha çok yaşarız kardeşim. :)

Taassuplar sağ olsun.

Furkan Karagülle

Bilim ve Teknoloji
Uzman
Konular
88
ModArt Kredi
0
Alım gücü olmadığı sürece asgari ücreti %500 civarında arttırsalar da hiçbir faydası yok..

vonaleee

Aktif Üye
Uzman
Konular
19
ModArt Kredi
0
bağkur primi 4 binden 7bine çıkmış kara kara onu düşünüyorum şimdi...

hemde 2 bağkur ödüyorum ayda...

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
ne olm sadece 17k ev kirası 2 tl bozdurup bozdurup harcarız be
o 2 tl olmasa nasıl geçinecektik aaaa düşünebiliyormuşsunuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.