Neler yeni

amd mi intel mi ? gecerli bir sebep

GalaxySal450

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
7
ModArt Kredi
0
arkadaşlar merhaba i5 6600k 1070 li sistemimi komple degistiriyorum 3070 aldım m2 ssd sıvı sogutma aldım ve kararsız kaldım normalde i7 12700 k alacaktım cogu arkadasım amd al diyor 5600x yada r7 5800xd3 gibi işlemcilere ara sıra bakıyorum bana işlemci önerirmisiniz gecerli bir sebep istiyorum lütfen gercekten cok yoruldum
Bütçeniz nedir?

dalpirin

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
0
ModArt Kredi
0
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim Levon Turaç ModArt Levon de teşekkür ederim
Anakart olarak Asus ROG Strix B660-A Gaming WIFI D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5333(OC)MHz ATX Gaming aldım
Rog çok önerildiği için
İşlemcimide 13600 k alıyorum cuma günü
2017 de i56600k ///msi 1070
2022 de i5 13600k /// msi 3070
hayırlı olsun bana
5600x öneren arkadaşına uymadığın için tebrik ederim kendini am4 mimarisi öldü 2 sene sonra yetmeyecek şuan için en mantıklısı intel core i5-13600KF işlemcisi ki bir i5-6600K kullanıcısı olarak 7 sene sonra sistem değiştirmiş oldun aldığın işlemcide aşağı yukarı 5-6 sene seni rahat götürür maksimum yapacağın DDR5 ramler yaygınlaştıkça ram değiştirmen olur oda keyfi açıkçası

ugurciydem

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
5
ModArt Kredi
0
Z790 varken neden B660' a downgrade acaba :D
Asus rog cok daha iyi oyun için tercihimi o yönde kullandım

Bütçeniz nedir?
Özür dilerim yeni görüyorum herşeyi aldım

5600x öneren arkadaşına uymadığın için tebrik ederim kendini am4 mimarisi öldü 2 sene sonra yetmeyecek şuan için en mantıklısı intel core i5-13600KF işlemcisi ki bir i5-6600K kullanıcısı olarak 7 sene sonra sistem değiştirmiş oldun aldığın işlemcide aşağı yukarı 5-6 sene seni rahat götürür maksimum yapacağın DDR5 ramler yaygınlaştıkça ram değiştirmen olur oda keyfi açıkçası
Aynen bencede en iyisi intel kafa rahat olur 5-6 sene

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.