Neler yeni

30 40 bin tl arası gaming laptop

hardking

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bütçe
40000 TL
Merhaba en fazla 40 bin tl bütçem var bana 16 gb ramlı i7 yada i5 adobe programlarında güzel çalışacak ve gta 5 call of duty last of as gibi oyunları açıcak bir pc lazım işlemcisi önemli olan ama rtx 4060 vb. olursa iyi olur önerebilirmisiniz hangi marka daha iyidir vb. hiç bilmiyorum sonu er olan pc ler kötü diyorlar öneriniz nedir

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Merhaba en fazla 40 bin tl bütçem var bana 16 gb ramlı i7 yada i5 adobe programlarında güzel çalışacak ve gta 5 call of duty last of as gibi oyunları açıcak bir pc lazım işlemcisi önemli olan ama rtx 4060 vb. olursa iyi olur önerebilirmisiniz hangi marka daha iyidir vb. hiç bilmiyorum sonu er olan pc ler kötü diyorlar öneriniz nedir
Şu cihazın işlemcisi gayet iyi fiyatına göre bi gözat derim.

Link Removed

hardking

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Şu cihazın işlemcisi gayet iyi fiyatına göre bi gözat derim.

Link Removed
Merhaba ryzen işlemcili laptoplar iyi oluyormu bu attiginiz ürün fiyat performansmi acaba 16 GB Rami var iyi ve ekran karti iyi victus kullandinizmo yani ortalama kaç yıl dayanır bu alet cevapladiginiz için çok sağolun

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Merhaba ryzen işlemcili laptoplar iyi oluyormu bu attiginiz ürün fiyat performansmi acaba 16 GB Rami var iyi ve ekran karti iyi victus kullandinizmo yani ortalama kaç yıl dayanır bu alet cevapladiginiz için çok sağolun
Ryzen 7000 serisi gayet iyi.

hardking

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Ryzen 7000 serisi gayet iyi.
Anladım şöyle diyim ben minecraft rocket lig ve tom rider ve call of duty gibi oyunlar oynuyorum ve pubg bunları kaldırır değilmi yani ısınma sorunu falan olmaz. ve ayrıyeten ben müşterilerim oluyor aktif olarak adobe programlarının çoğunu kaldırır diye tahmin ediyorum çünkü rtx 4060 var yani çok çok iyi gerçekten ryzen hakkın en ufak bilgim yok o yüzden sordum. sağolun Şeyi sormak istiyorum msi bilgisayarlar iyimi iyi ama çok pahalılar deniliyordu sizce bumu msi markalarımı daha iyi sonuç verir

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
Anladım şöyle diyim ben minecraft rocket lig ve tom rider ve call of duty gibi oyunlar oynuyorum ve pubg bunları kaldırır değilmi yani ısınma sorunu falan olmaz. ve ayrıyeten ben müşterilerim oluyor aktif olarak adobe programlarının çoğunu kaldırır diye tahmin ediyorum çünkü rtx 4060 var yani çok çok iyi gerçekten ryzen hakkın en ufak bilgim yok o yüzden sordum. sağolun Şeyi sormak istiyorum msi bilgisayarlar iyimi iyi ama çok pahalılar deniliyordu sizce bumu msi markalarımı daha iyi sonuç verir
MSI Tabi daha iyi olur ama bütçeni aşabilir.

hardking

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
MSI Tabi daha iyi olur ama bütçeni aşabilir.
abi merhaba şu güzelmiş bak aynı fiyata buldum müsait zamanda yazarsın arkadaşda bilgili ona sordum baya iyi diyor sence alınırmı.
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.
oyunlarda fps i de iyi veriyor 60 ın altında vermiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.