Neler yeni

Öneri 30-35 B TL arası yayıncı bilgisayarı önerisi

hasanwesntt

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
3
ModArt Kredi
0
Bütçe
35000 TL
Merhaba, Eskişehir de yaşıyorum Eskişehir de yaşadığım için vural elektronik adlı bir bilgisayarcidan bilgisayar toplamak istedim Instagram üzerinden bakabilirsiniz bayağı kişiye bilgisayar topluyorlar, ama geçenler de form açtığım da herkes pahalı olduğunu söyledi. O yüzden bana iyi bir soğutmalı şeklinde yayin yapabileceğim bir bilgisayar önerir misiniz? Yayınlar da sorun yaşamıyacagim bir bilgisayar olsun istiyorum. Yayın da daha çok FiveM oyuncusu olduğum için FiveM yayını yapacağım oyun odaklı o yüzden önerilerinizi bekliyorum.

Not: Ekstra HDD olmasını istiyorum 1TB veya 2 TB olacak güzel soğutma varsa olur güzel bir kasalı olursa akvaryum kasa falan sevinirim

Kürşat

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
94
ModArt Kredi
0
Ne zaman alacaksınız

Colorist

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
18
ModArt Kredi
0
Valla ne diyim bilemedim. Zaten o fiyata alacağın sistem ısınmayacağı için extra soğutmaya ihtiyacın da olmayacak. Kişisel tavsiyem alabileceğin en yüksek kombinasyonu al kasanın şekline bakma.
İçeriğini çek yada yayınını aç. Baktın takipçin çok hızlı artıyor insanlar seni seviyor, zaten para kazanır sistemini güncellersin.

Bir heves yayın açıcam havalı dursun diyip, sırf güzel görünen ama çok düşük performans veren bir sistem toplayıp. Ardından yapmak istediğin şey tutmadığında elinde düşük performans bişey olmasın. Oyununu oynar yine eğlenirsin kimse izlemesede 👍

Unutma senin gibi "yayıncı olcam, parayı kırıcam, ünlü olucam, markalar peşimde koşacak" diyen binlerce insan var. Büyük yayıncıların çoğu muhabbetinin sevimliliğiyle, entellektüel bilgisiyle veya üst seviye oyunculuğuyla tutturuyorlar. Sende hangisi ne kadar var sen daha iyi bilirsin.

Bir abi tavsiyesi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.