Neler yeni

Soru 3 Tane Dilek Hakkınız Olsa Misal Ne Dilerdiniz?

Şef

Aktif Üye
Uzman
Konular
12
ModArt Kredi
0
1- Kâküllü sonsuza dek ayrılmayacağımız sevdiceğim olsun.❤️‍🔥
2- Artık telefona kavuşayım. Galaxy S22
3- Şu 5600G'li ve masaüstü olmasından yoruldum. Bi son model en yüksek özelleştirmeli galaxy book 2 pro 360 kâfi. Oyun artık pek oynamıyorum zaten. Birde 5G olanı tabi tadından yenmez👌🏻
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Başa gelecek adam hiçbir dine mensup olmasın ve adaletli olsun yeter aradığım kriter bu ama böyle biri gelmez
Silivri☃️

Son düzenleme:

JOKER

Pro Üye
Uzman
Konular
27
ModArt Kredi
0
allahın bile izin vermediği zülmü siz kullarlamı yerine getireceksiniz şeriat sistemi çağ dışıdır hiç bir dinle kitapla bağdaştırılaz
insanın uzuvlarını kesmek asmak öldürmek ceza vermek seni yaradan allah sana bunlarımı yapmanı söylüyor
siz dini inancı çarpıtıyorsunuz şeriatı kurtuluş olarak görüp zülüm ediyorsunuz insanlığa müslümanlıkta şeriat yoktu bunu öğrenin önce
daha dini bilmiyorsunuz kalkmış savunduğunuz sisteme bakın şeriatmış hadi ordan sizde

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
1- Kâküllü sonsuza dek ayrılmayacağımız sevdiceğim olsun.❤️‍🔥
2- Artık telefona kavuşayım. Galaxy S22
3- Şu 5600G'li ve masaüstü olmasından yoruldum. Bi son model en yüksek özelleştirmeli galaxy book 2 pro 360 kâfi. Oyun artık pek oynamıyorum zaten. Birde 5G olanı tabi tadından yenmez👌🏻
URL içeriğini görüntülemek için Lütfen Giriş yap veya Kayıt ol Teşekkürler.

Silivri☃️
S22 diliyorsun ama 2 ay sonra S23 çıkacak 😁 Son model en güncel en üst seviye telefon diliyorum de bari 🤣

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
225
ModArt Kredi
0
allahın bile izin vermediği zülmü siz kullarlamı yerine getireceksiniz şeriat sistemi çağ dışıdır hiç bir dinle kitapla bağdaştırılaz
insanın uzuvlarını kesmek asmak öldürmek ceza vermek seni yaradan allah sana bunlarımı yapmanı söylüyor
siz dini inancı çarpıtıyorsunuz şeriatı kurtuluş olarak görüp zülüm ediyorsunuz insanlığa müslümanlıkta şeriat yoktu bunu öğrenin önce
daha dini bilmiyorsunuz kalkmış savunduğunuz sisteme bakın şeriatmış hadi ordan sizde
Bence trollük yapıyor arkadaş ya. Ciddi olduğunu düşünmek istemiyorum. İroni amaçlı yazmıştır herhalde 🙄
Şeriatı iranlılar bile istemiyorum kaçıp buraya geliyorlar. Şeriat dediğin gibi çok çarpıtıldı dinde böyle bir şey yok.

Şizofren00

Uzman Üye
Uzman
Konular
205
ModArt Kredi
0
.

Son düzenleme:

uygarcakmak

Yeni Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
İlk dileyeceğim şey ülkenin refah seviyesinin yüksek olması olurdu. İkinci dileğim ise sağlıklı bir yaşam. Son dilek hakkımda ise çok uzak olan hayallerimi kısa zamanda gerçekleştirmeyi dilerdim.

Mexy

Aktif Üye
Uzman
Konular
9
ModArt Kredi
0
• Sağlıklı olmak
• Sınırsız paraya sahip olmak
• İmanlı, mutlu bir hayat geçirmek

Sınırsız dilek hakkı

Kürşat Kütükçü

Kıdemli Üye
Kıdemli
Konular
82
ModArt Kredi
0
Önce sağlık diliyorum
Sonra iPhone 14 pro Max 1tb
SONRA Apple watch ultra bu kadar kâfi dileğin bile gerçekçi payı olmalı diye düşünüyorum 😂

RaMorX

KERVAN KUNDAKLAYAN
Modart Kullanıcı
Konular
19
ModArt Kredi
0
1.Manyyy Manyyy🤑🤑
2.Gacılarrr(3..4..tane yeterli Linçlemeyin😜)
3.Saglıklı Ve Huzurlu Bir Yaşam
ben istemem direk cebe 1 milyar girmesini o böyle yavaş yavaş büyük miktarlarla giricek cebe kazandığını hissediceksin hem cebe direk girerse ne alacagını bilemezsin

1-Sağlam Maaşlı Hayalimdeki Meslek
2-Sağlam Bir Pasaport
3-Bide Mutlu Huzurlu Bir Aile

Emekli Huzurlu Bir Ölüm Ya Da

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.