Neler yeni

2023 Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz? (ANKET)

2023 Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz ?

• Cumhur İttifakı

Oy: 8 21.1%
  • Millet İttifakı

Oy: 17 44.7%
  • Ata İttifakı

Oy: 1 2.6%
  • Memleket Partisi

Oy: 12 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    38

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0
Benim dediğimle ne alakası var hocam?

Ayrıca Hüda Par terör örgütü destekçisi değil ki. Siz karıştırmışsınız, terörist olan Lübnan Hizbullahı'dır, Hüda Par'ın savunduğu; PKK'ya karşı savaşan, İslam'ı savunan, devletçi olan Kürt Hizbullahı'dır. Hatta PKK'ya karşı devlete karşı savaşırken bir kaç Hüda Par'lı isim de şehit olmuştur doğudaki olaylarda.
Neyse güzel kardeşim sana cevap vermeyeceğim. Sizin gibilerin zihniyetini çok iyi biliyorum. Yeri gelir FETO ile kol kola yeri gelir terör örgütü olan Hizbullah ile gün gelir PKK ile kol kola girersiniz ama herşeye bir kılıf uydurursunuz. Bu arada bana Hizbullah karıştırdığımı söylüyorsun ama emin ol bu konuda ne kadar bilgin var 100 kat senden daha fazlasını biliyorum. Senin savunduğun zihniyet Şehit polis Gaffar Okan'ı terörist olduğunu söyleyen zihniyet.

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Neyse güzel kardeşim sana cevap vermeyeceğim. Sizin gibilerin zihniyetini çok iyi biliyorum. Yeri gelir FETO ile kol kola yeri gelir terör örgütü olan Hizbullah ile gün gelir PKK ile kol kola girersiniz ama herşeye bir kılıf uydurursunuz. Bu arada bana Hizbullah karıştırdığımı söylüyorsun ama emin ol bu konuda ne kadar bilgin var 100 kat senden daha fazlasını biliyorum. Senin savunduğun zihniyet Şehit polis Gaffar Okan'ı terörist olduğunu söyleyen zihniyet.
Tamam sana göre benim zihniyetim bozuk olsun.

Gaffar Okkan'a hakaret ettiği söylenen MHP'li bir isim paylaşımın linç yememesine rağmen paylaşımı kaldırıp, haber sitesine de kendisinin yapmadığını belirtti.

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0

Gaffar Okkan'a hakaret ettiği söylenen MHP'li bir isim paylaşımın linç yememesine rağmen paylaşımı kaldırıp, haber sitesine de kendisinin yapmadığını belirtti.
Evet malesef bozuk :)

cinaryasar

Pro Üye
Uzman
Konular
30
ModArt Kredi
0
Senin zihniyetin ne? Hastanede yatan PKK'lıları ziyarete giden, HDP ile iş birliği yapan, teröristi hapishaneden çıkartacağız diyen, Eren'i şehit edip utanmadan cenazesine giden HDP'lileri görevden devlet aldığı için görevini iade edeceğini söyleyen CHP mi yoksa?

™ROOT

Moderasyon Ekibi
Moderatör
Konular
300
ModArt Kredi
0

Hangi partiyi desteklediğini tahmin edebiliyorum ama inan umrumda değil. istediğin partiye oy verebilirsin. Ama buraya gelip bana hizbullah güzellemesi yapma. "hizbullah = pkk"

Nimble

Pro Üye
Uzman
Konular
55
ModArt Kredi
0
bugün cumhur ittifakı yerine BBP/Milli Yol/MİLLET/YRP ittifakı,N*TO yerine ir*n'ın olmadığı bir D-8 istek değil ihtiyaçtır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.