Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Furkan Karagülle

Beni Elektrik Çarptı!

Çok sevdiğim bir arkadaşımı ziyarete gitmiştim. Sohbet esnasında evdeki prizlerin üçünün yandığını ve dört prizin de sıva dışına çıktığını söyledi. Yapıp yapamayacağımı sorduğunda benim iyilik sever kişiliğim ağır bastı ve kabul ettim. Kendisi yedek priz almış ancak montajlamaya cesaret...
  2. Furkan Karagülle

Cevabı Bulunamayan Sorular

Bir başka forumda gördüm ve hoşuma gitti. Bu yüzden konu açmak istedim arkadaşlar. :) Aklınızın ucundan geçen cevabı bulunamayan, olmayan soruları buraya yazınız. Bir veya birden çok soru yazabilirsiniz. Son zamanlarda kendi kendime sorduğum yaklaşık yirmi tane soru var. Bilmeyenler için...
  3. Furkan Karagülle

Hayatı Yaşayabiliyor Muyuz?

Bazen düşünürüm kendi kendime. Gerçekten bu hayatı yaşayabiliyor muyuz? Zevk alabiliyor muyuz? Mutlu muyuz? Eminim ki tüm bunlara ulaşanların sayısı oldukça az. Barışçıl yapıda değildir insanoğlu. Her zaman kendisi için en iyisini ister. Başkaları ne düşünür ne ister, hayat çizelgesinden...
  4. Furkan Karagülle

Aktif Kullandığınız Google Hesabınızla Alışveriş Sitelerine Üye Oldunuz mu?

Trendyol, Hepsiburada gibi bilinen mağazalara Google ile üye olmak sizce sorunsuz ve güvenilir mi?
  5. Furkan Karagülle

Vatan'da veya Teknosa'da Çalışmak İstiyorum

Bilgisayar, laptop, telefon, tablet, televizyon, beyaz eşya.. Birçok teknolojik cihaz hakkında bilgiliyim. Yaz aylarında işe girip yazdan sonra da yarım gün olacak şekilde Vatan'da, Teknosa'da ve benzeri mağazalarda çalışmak istiyorum. Lise mezunuyum. Diplomam var. Yabancı dil biliyorum birkaç...
  6. Furkan Karagülle

Günde Kaç Saat Telefona Bakıyorsunuz?

7. Furkan Karagülle

Cahil, Kendini Beğenmiş Birisi Bilgisayar Alırsa!

Cahillerden seçmeler serimize hoş geldiniz. Uzaktan bir arkadaşım (artık değil) sistem alacakmış ve bilgisayarcıyla birlikte planlamasını yapmışlar. CPU: 12100F MoBo: MSI Pro H610M-B RAM: Corsair Vengeance LPX 2x8 SSD: Kioxia 480 GB Exercia Sata GPU: MSI GT 710 CPU Cooler: Gametech Freezer HD...
  8. Furkan Karagülle

Denemelerim, Makalelerim, Şiirlerim, Özlü Sözlerim ve Kitaplarım..

Bu konuyu forumda paylaşmak istedim açıkçası. Son dört yıldır başlıkta gördüğünüz türlerden yazıyorum. Hali hazırda 22 makale, 8 deneme, 7 şiir, 19 özlü söz ve 2 kitabım var. Kitaplarım henüz bitmedi. Hatta ikisinde de yarıya bile gelemedim. Muhtemelen her ikisi de 300 sayfa civarında olacaktır...
  9. Furkan Karagülle

Şu Ana Kadar Kaç Tane Reklam Engellediniz?

uBlock Origin kullanıyorum yaklaşık dört aydır. Bu süre zarfında +650.000 reklam engellenmiş. Siz kaç tane reklam engellediniz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.