Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. bybarisss

Instagram'daki +18 Reelsler

Sustuğumu nerden çıkarttın. Halen karşı olmadığımı düşünüyorsun.
  2. bybarisss

Dediğin olaylar her kurumda yaşanılabilir. Gözünüze batanı gösteriyorsunuz. Sanki her taraf güllük gülistanlık. Biz her türlü ahlaksızlığa karşıyız. Ama bakıyorum da siz sadece cemaatlerdekine karşı gibisiniz.
  3. bybarisss

Öyle bişey dediğimi hatırlamıyorum. Bence her inanç, her düşünce saygı frekansında buluşmalı.
  4. bybarisss

Ne. İnsanların değerlerine hakaret etmek ifade özgürlüğü mü ! İşte modern bir insan 👍👍👍
  5. bybarisss

İlk kez burda görüyorum. Hiç karşıma çıkmamıştı instagramda. "İlgilenmiyorum" spamlarsanız görmezsiniz belki.
  6. bybarisss

Tüm hesaplarım bir bir ele geçiriliyor.

Geçmiş olsun hocam. Steam ve epic games her türlü yardımcı oluyorlar. Benim steam hesabımı boşaltmışlardı. Giriş denemesi Moskova/Rusya konumundan gerçekleşmişti. Satın alım faturası bende olduğu için steam support sayesinde geri aldım. Hakeza epic de aynı şekilde. O konuda kafan rahat olsun.
  7. bybarisss

Twitter İçin Geliştirilen Yeni Bir Eklenti

Lazımdı. Bence bunu kullananı banlarlar 😀
  8. bybarisss

Discord Hesabıma Nitro Aboneliği Alındı

Sattığın kişiye gidip bi format attır istersen. Tehlikeli hocam
  9. bybarisss

Discord Hesabıma Nitro Aboneliği Alındı

Kanka virüslü link olabiliyor dikkat et. Mesela bana da gelmişti şundan
  10. bybarisss

Discord sunucu açma durumu

Hocam bulamadıysanız koydum buraya. Kalsın. https://discord.gg/D6Xa3vWY
  11. bybarisss

YouTube Peremium %76 Zam

Valla yapacak bişey yok 😃 Paşa paşa vericem
  12. bybarisss

YouTube Peremium %76 Zam

Aile paketine %130, Öğrenci paketine %100 zam yaptı. Eski aboneler etkilenmiyecek diye bişey denmedi
  13. bybarisss

YouTube Peremium %76 Zam

Konun açılmıştı hocam. Konu 'Youtube 2x zam Yaptı Preminiuma.' Youtube 2x zam Yaptı Preminiuma.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.