Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. JOKER

Nereden Nereye? 2012 Yılında aldığım ürün fiyatına bakın.

öyle kalmasın değişsin kökünden bu sistem adof hitler gibi bir adam olsun desteklerim şu an
  2. JOKER

evet doğru dedin iki taraf için demeliydim iki tarafta hain birisi örtülü hain biriside görüntülü hain seçenek kısıtlı iki tarafta cehennemi yaşatacak bunda şüpe yok
  3. JOKER

benim siyasi görüşüm bu değil benim hayalim türkiyenin her kesimde hakkı olsun vatandaşların değerleri tanınsın ayrımcılık olmasın o bu şu değil sadece biz olsun atatürkün değerine sahip çıkılsın geçmişte büyük impratorluktun saygı duyulsun inançlı olanlar ayrımcılığa uğramasın müslüman diye...
  4. JOKER

ya haklısınız olmuş oluyorda zaten savaş zülüm bitmez asla ülkeler diller ırklar arasında savaş kıyım her zaman olacaktır bü gün Atatürk'ü sevmiyorum diyorlar ama kattığı değerleri görmüyorlar ben müslümanım diyorlar camide namaz kılıp ertesi günü hırsızlık yapıyorlar biz Türkiye Cumhuriyetiyiz...
  5. JOKER

yok kürt olduğum için değil beyaz Toros ile sabahtan akşama kadar mahalle mahalle gezip gençleri arabala tıkıştırıp suçlu ilan ediyorlardı ben ilk işkencemi 13 yaşında yedim bir yerde bir suç işlense hemen gelip bizi alıyorlardı sorgu yok dayak var işkence ile suçu kabul ettiriyolarlardı
  6. JOKER

sakin olun arkadaşlar sakin birbirmizi yiyoruz gerek yok böle şeylere insan gibi tartışalım lütfen
  7. JOKER

bak burda dur işte ben türküm müslümanım atatürke dil uzatanın azını parçalarım Kürt değilim chp karşı değilim bu yanlış bir düşünce vatandaş olarak bu durum sadece o bu suçlu görüşünüde red ediyorum ama siyasetciler geçmişten bu güne bizi bu duruma getirdi ona isyanım var
  8. JOKER

ortaya bir bomba bıraktım gelen pimi çekiyor ohh mis mis gelişim artıyor
  9. JOKER

tartışın sadece fox gibi uslup kullanmayın
  10. JOKER

41 yaşındayım aslende adıyamanlıyım askerden sonra terk ettim memleketi istanbula geldim
  11. JOKER

ben sokaklarda büyüdüm bu güne geldim bu gibi adamların çoğunuda tanıyorum benim çocukluğum karakolların işkence odalarında geçti kimin ne olduğunu az çok biliyorum
  12. JOKER

Doğduğunuzdan bu güne kadar Türkiye'de ekonominin düzeldiğini iyi olduğunu gördünüzmü hayır diyeceksiniz kesindir bunun tek sorumlusu halktır kimsenin zoruna gitmesin ulan millet birbirini düdüklüyor devlet ne yapsın İnsan önce aynın karşısına geçip kendini sorgulasın ben namuslu ve dürüst bir...
  13. JOKER

Video Haluk Levent Canlı Yayında Açıklama Yaptı - 27 Şubat 2023

Ya zaten adam olayı özetlemiş hiç bir şey parasız yapılmıyor ben senelerdir bunu yazmaktan bıktım kardeşim bizim kanunlarda açık var düzenlenmesi gerekiyor ama malesef sanki yeni gelmiş hükümet bunu yapmış gibi bir algı oluşturuluyor. tüm siyasetciler bunun sorumlusudur o parti bu parti...
  14. JOKER

Video Haluk Levent Canlı Yayında Açıklama Yaptı - 27 Şubat 2023

Tüm Gerçekleri açıklamış sonuna kadar izleyin
  15. JOKER

Deprem telaşında Kızılay AHBAP’a çadır sattı

Estafurullah kesinlikle kötü bir düşünce ile cevaplamadım arkadaşın yanıtını arkadaşımızın cevabı yerinde olduğu için bu tür bir cümle kullandım üzüldüyse kusura bakmasın
  16. JOKER

ahbaptakilerin beyni seninki kadar çalışamıyorsa bunda ne devlet nede bir başkası suçludur
  17. JOKER

ahbap bir devlet kurumu değil dernektir. devlet kurumu olmayan ihtiyacı olan herkes satın almak almak isterse alır çadırları. ahbapca toplanan bağışlara devlet karışmadığı gibi derneğin kızılaydan böyle bir talebi olmuş ve talebine karşılık vermiş yanlış olan bişe yok. devlet kurumlarıyla...
  18. JOKER

Üç harfli (Çin) düşünceleriniz

Görmüyenden Değil Görünenden Korkmak Lazım Mesala Kur'an Ayetlerinde meleklerden basedilir ama görünmüyorlar zarar veriyorlarmı hayır Kuran ayetlerini gelişmemiş toplumlar farklı lanse ettikleri ,düşündekleri için söylemlerle yayılmış bu güne kadara gelmiştir, bu ayetleri kendi kurgusu...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.