Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. GalaxySal450

Bilgisayar Toplama Öneri

Merhaba. Bütçen tam olarak nedir? Daha iyisi toplanır. İlk monitör neyse de ikinci monitör rezalet. Kasada ise hava akışı alacak yer yok diye biliyorum. SSD apayrı bir şey zaten. Size güzelinden bir sistem toplar arkadaşımız. @Lory
  2. GalaxySal450

Yardım Bilgisayar Toplamak

Merhaba @abazaavcisi81, Ekipman icin gordugun gibi 2000 TL kalmakta. Bu da demek oluyor ki 1000 TL klavye 1000 TL fare. Fare icin senden el tutusunu ve olcunu belirtmeni istiyorum. Ona gore oneri yapilir. Fare tutus sekillerini bilmiyorsan soyleyeyim: Palm grip Claw grip (Kendi icinde...
  3. GalaxySal450

Yardım Bilgisayar Toplamak

O sistem o fiyata alinmaz. O paraya ekipman dahil 4070 Ti ekran kartli sistem cikarabiliriz. @Lory Sisteme gore ekipman onerisi yapacagim.
  4. GalaxySal450

Psu ve Kasa tavsiyesi

MSI veya C850. RM850e'yi kafadan silin. Ripple degerleri yuksek.
  5. GalaxySal450

Monitör alacağım 144hz mi 165 hz mi?

Omen 25i al. Omen 25i her turlu daha iyi. %90 dCi P3 renk gamutuna sahip olmasi da cabasi.
  6. GalaxySal450

Yeni serilerinde dead pixel dediğimiz sorunlari olabilir. Dikkat edin. Omen 25i cok daha iyi bir model.
  7. GalaxySal450

VP249QGR almalisin ASUS sartsa. Bu arada, konunu Technopat uzerinde de gordum. Ama orada 6 ay cezam var.
  8. GalaxySal450

Hangi monitörü almalıyım?

4500 bütçede HP Omen 25i al.
  9. GalaxySal450

Iyi model, alabilirsin. TUF almak gibi bi' hata yapma.
  10. GalaxySal450

Hayir. Butcende duzgun 165 Hz model yok. Illa olsun dersen TUF var bi'.
  11. GalaxySal450

VP249QGR daha iyi. IGZO IPS monitor kendisi. IGZO IPS monitorlerin renkleri daha canli olur.
  12. GalaxySal450

Sizce ne kadar eder

10 bin lira edebilir.
  13. GalaxySal450

APU sistem alınır mı?

Kasa ve PSU için bütçe nedir? @PWR_OK
  14. GalaxySal450

APU sistem alınır mı?

Senin topladığın o güç kaynağı ile kasa haricinde tercih edilebilir bir sistem. Monitör ve ekipman dahil mi?
  15. GalaxySal450

Topladığım sistem nasıl sizce?

Bu fiyata RX6800 ekran kartı olan gerçekten fiyatını da hak eden bir hazır sistem alınabilirdi. Güzel olmamış.
  16. GalaxySal450

Arkadaşlar son sistem 4090'lı intel i9 13900 serili bir pc kurmak istiyorum Lütfen bana fikir verirmisiniz

Henüz DDR6 RAM destekli bir işlemci ve anakart piyasaya sürülmedi.
  17. GalaxySal450

Sistem nasıl

Ryzen 5 5600.
  18. GalaxySal450

2 el ekran kartı test sonucu

O kartı alsan da işlemcin darboğaz yapacak :) Satıp daha güncel bir sisteme geçmeni öneririm. Ayrıca FurMark testi sonucu güzel görünüyor. Yalnız, UserBenchmark ve o darboğaz hesaplama sitesine güvenmeyin derim, yanlış sonuçlar verebiliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.