Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Bing Chat

Son 4 gün! Comnet'e zam geliyor!

100 TL'ye 100 Mbps, 82 liraya 35 Mbps hız sunan Comnet'e zam geliyor. Güncel fiyatları açıklamayan şirket zamların 1 şubat itibariyle geçerli olacağını sitesinin duyurular bölümüne ekledi. Comnet'e geçmeyi düşünenler varsa acele edebilir.
  2. Bing Chat

TurkNet 249 TL oldu!

@ModArt Levon TurkNet'in 1000'lik altyapı ağı ile Comnet'inki aynı değil ki. Comnet daha geniş. İkinci olarak TurkNet kendi altyapısını kullanıyor. Comnet TT'yi kullanıyor. Kira bedeli var bunun. Normal olarak daha pahalı olması lazım. Comnet 1000'liği en ucuz veren firmadır TT altyapısında...
  3. Bing Chat

TurkNet 249 TL oldu!

TurkNet kullanıcılarına mesaj gitmiş bulunmakta. Özgür İnternet paketine sahip kullanıcılar için ücretlendirme şubat ayı itibarıyla 249 TL olacak. Forumlarda başkalarının cebini düşündüm; Comnet önerdim. Reklamcı dediler. Hadi buyurun. Yapıştırrrrr!
  4. Bing Chat

Öneri C O M N E T | Sık Sorulan Sorular

*Konu COMNET'i bilmeyenler için açılmıştır. Neyi var neyi yok aklıma geldikçe soru-cevap şeklinde yazacağım. Sorular karışıktır. Yani aklıma geleni yazıyorum. **Soru-cevaplar comnet.com'tr den alınmamıştır. Benim kendi yanıtlarımdır. Yani kurumsal cevaplar değildir. ***Burada yazan öneriler...
  5. Bing Chat

Evrak kargolamadan 1 günde Comnet'li ol!

Merhaba abi. Comnet'i 10 gündür kullanıyorum. Açıkçası çok memnunum. İnternette sadece altyapıda şanssızlığım var. Onun dışında ISS tarafında bir şanssızlığım veya olumsuz bir deneyimim olmadı şimdiye kadar. Turk Telekom - Millenicom - Comnet (hala) kullandım. Ve açıkçası Comnet'ten memnun...
  6. Bing Chat

Evrak kargolamadan 1 günde Comnet'li ol!

IOS Uygulama linki için tıklayınız. Android Uygulama linki için tıklayınız. Normalde Milleni gibi ISS'ler sizden evrak kargolamanızı ister. Ama Comnet'te işler öyle değil.comnet mobil uygulamasıyla evrak derdiyle uğraşmadan 1 iş günü içerisinde Comnet'li olabilirsiniz. Normalde istenen...
  7. Bing Chat

Millenicom tavsiye edermiyim?

Milleni 160 lira. Zaten Comnet'e Milleni'den geçtim.
  8. Bing Chat

Turktelekom 24 mbps 200 TL. Bunlar 60 mbps'yi 109 liraya veriyor. Olsun o kadar. Modem 3 yıllık.
  9. Bing Chat

@PythonoX, Link Removed Adana. VDSL. Altyapı max 53 kaldırıyor. (Göknet, netspeed,millenicom)
  10. Bing Chat

Bence Comnet de iyi. 109 liraya 100 mbps veriyor adamlar.
  11. Bing Chat

Türk Telekom deneyimim

Abi TurkNet'te çok pahalı ya. 170 lira. Yok yani. Comnet'ten çok iyi bir internet alıyorum şu an. Allah bozmasın.
  12. Bing Chat

Türk Telekom deneyimim

Yok çıktım oradan. 160 lira 35 mbps ödemeyezdim. Comnet'e geçtim. Taahhütsüz 140 lira 100 mbps. Onu kullanıyorum şu an. Babamla 6 aylık ya da 1 yıllık taahhüt yaptırmayı düşünüyoruz.
  13. Bing Chat

Türk Telekom deneyimim

Abi ben Milleni'den memnunum ya. Sorun yaşadığımda talep açıyordum. 1 günde düzeltiyorlardı. Gerçi sadece 1 kere sorun yaşadım. Hep sıfır sıkıntı kullandım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.