Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ™ROOT

Öneri DSL Modem Önerisi (Max 750 TL)

öneri için teşekkürler bu ürünü aldırdım Link Removed
  2. ™ROOT

Öneri DSL Modem Önerisi (Max 750 TL)

Merhaba dostlar max olarak 750 tl bütçem var. Daha önce kullandığınız ve memnun kaldığınız veya önerdiğiniz bir modem var mı ?
  3. ™ROOT

Modem Önerisine İhtiyacım Var

Router almanız daha sağlıklı olacaktır. Alacağınız modem ile o evi besleyemezsiniz
  4. ™ROOT

Öneri 450 TL civarında VDSL Modem Önerisi

Almışken iyi birşey almanı öneririm Tavsiyem: Link Removed Alternatif: Link Removed
  5. ™ROOT

Pingimde sürekli dalgalanmalar oluyor yardımcı olurmusunuz

Modeminiz kaç yıllık ? Sorun modem de olabilir
  6. ™ROOT

Pingimde sürekli dalgalanmalar oluyor yardımcı olurmusunuz

Bu sorunlar genelde kablodan dolayı oluyor. Kablodan bir kopukluk veya zedenlenme varmı ?
  7. ™ROOT

Çözüldü Netspeed internet kopuyor tt sorun sizden kaynaklı diyor

Bina girişinden evinize gelen kabloyu değiştirin derim çürümüş olabilir
  8. ™ROOT

Çözüldü RJ45 nerede bulunur?

Çevrendeki elekirikçilerde olabilir. Heryerde bulunan birşey değil ama internetten rahatlıkla alabilirsin. RJ45 Konnektörü
  9. ™ROOT

Öneri Modem Önerisi?

5ghz desteği var gayet iyi
  10. ™ROOT

Öneri Modem Önerisi?

Tp link alabilirsin
  11. ™ROOT

Yardım Ev içi Tesisat Yenilemek?

Modem ve kablo değiştirdikten sonra altyapının desteklediği hız sinyali modeme ulaşmıyorsa son olarak internet servis sağlayıcısı ile görüşmen faydalı olacaktır.
  12. ™ROOT

Aynı sorunu bende yaşadım sana tecrübelerimi anlatayım. Öncelikle alt yapın bakır kablodan oluşuyor yani fiber değil bakır kablolarda hız düşüsü yük bindiği zaman oluşur. 2 yıl önce netspeed firmasından 75mbps lik paket aldım. İlk aylar sorun yoktu gayet güzeldi 65-70 arası hızı göryordum. Daha...
  13. ™ROOT

modeme 52 mbps geliyorsa 75 lik paket kullanamazsın altyapın desteklese bile sürekli kopmalar yaşarsın. 50 lik paket alıp hızını 50'liye sabitlemelisin
  14. ™ROOT

Hat Değerlerim Nasıl?

hat değerlerinin 44 mbps kadar destekliyor 35 mbps paket rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  15. ™ROOT

Öneri VDSL2 Modem Önerisi?

Link Removed Bu linkteki ürün 2 saat önce bu ürün 550 TL'idi. Şimdi 675 lira olmuş. 500 TL bandında ki bütün modemler 300mbps bu ürün ise 1200 mbps ama geç kaldın istersen farklı sitelerden araştır belki 500 TL bandında bulabilirsin.
  16. ™ROOT

Öneri VDSL2 Modem Önerisi?

O paraya alabileceğin en iyi ürün Airties air 5750
  17. ™ROOT

Modem nedir

Merhaba dostlarım bugün günlük hayatta sürekli gördüğümüz olmazsa olmazlardan biri olan ve neredeyse her evde bulunan ağ elemanı olan modemden sizlere kısaca bilgi vermek isterim. Modem, telefon hatları ve benzeri kabloların (Fiber,Bakır) gönderdiği elektrik sinyallerini işleyerek internetin...
  18. ™ROOT

Router(yönlendirici ) nedir

Merhaba sevgili forum üyeleri; Bugün sizlere sürekli duyduğunuz ve sürekli modem ile karıştırılan ağ elemanı olan routerdan bahsetmek isterim. Herkesinde bildiği gibi router ve modem kavramları birbirleriyle çok karıştırılmaktadır. Kağıt üzerinde aynı gözükseler bile konu işleyişe gelince...
  19. ™ROOT

WiFi sinyal arttırıcı önerisi

Evin baya büyük anladığım kadarıyla sinyal güçlendirici pek işini görmeyebilir. Router (kablolu) veya Access Point (kablosuz) alıp evinizde ortak bir noktaya koyarak sorunu aşabilirsiniz. Tavsiyem iyi bir router alıp üst kata koyarak kullanmanız. Aşağıda işinizi görecek 2 farklı ürün bıraktım...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.