Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ™ROOT

Öneri 2023 tatil önerileri

Daha önce hiç yurt dışına çıktın mı bilmiyorum ama tavsiye vizesiz girilen avrupa ülkelerinden birinde tatil yapman. Kuzey Makedonya, Belarus, Bosna Hersek, Sırbistan, Karadağ, Arnavutluk, Moldova
  2. ™ROOT

İtopya ile yaşadığım pişmanlık

Eyvallah dostum. Son gelişmeleri anlatayım dün gece mail atmıştım maile bir dönüş olmadı. bugün ise terkardan itopyayı aradım . Olayı tekrardan anlattım benim bir temsilciye aktardılar. Temsilci leb demeden leblebiyi anladı. Gerekli işlemleri başlattığını en kısa sürede ürünün bana göndereceğini...
  3. ™ROOT

Az önce itopya sitesini kontrol ettiğimde aynı ürünün tekrar stokta olduğunu gördüm. Temsilciyi aradım ilgili kişilerin mesai saati dışında oldugunu belirtti ve mail atmamı istedi. Mail attım beklemedeyim.
  4. ™ROOT

Bu işin oluru fiyat farklı olmaksızın muadil monitörün verilmesidir. 5500 TL değerinde bir monitörün verilmesi değil.
  5. ™ROOT

İnternet üzerinden satın aldım. Sanırım genel merkezleri ile
  6. ™ROOT

Merhaba arkadaşlar 2022 aralık da itopyadan 5500 tl karşılığında bir monitör satın aldım. 1 ay gibi kullandıktan sonra monitör de sorun olduğunu farkettim. Panel sorunluydu. İtopyayı arayıp durumu bildirdim bana kargo ile göndermemi söylediler. Dediklerini yaptım ürünü gönderdim. Monitör 21 gün...
  7. ™ROOT

Modart M9 İlanlarda!

Çok yazık
  8. ™ROOT

Escape From Konya-Devlog 1

Hangi motoru kullanıyorsunuz ?
  9. ™ROOT

Tuttu tutmadı

Tuttu , Alttaki Galatasaraylı
  10. ™ROOT

Gaming gen tr ye hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

site güvenilir fakat iletişim çok kötü
  11. ™ROOT

Gaming gen tr ye hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Tecrübemi anlatayım hemen kısaca aynı sorunu geçen hafta ben yaşadım mail telefon hiçbir türlü ulaşamadım baya sinirlenmiştim. Geçen hafta pazartesi sipariş vermiştim cumartesi günü sistem bana geldi hiç beklemiyordum çünkü herhangi bir takip kodu vb de yoktu. beklemekten başka çaren yok. Şöyle...
  12. ™ROOT

Sizce yaptığım Main Menu Nasıl Olmuş?

Canını sıkma sanırım bu işte yenisin yavaş yavaş herşey olur
  13. ™ROOT

Valorantı bırakıyorum ideal fps oyun önerileri

Ama donma sorunları çok yaşarsın en mantıklısı cs 1.6
  14. ™ROOT

Valorantı bırakıyorum ideal fps oyun önerileri

Cs go oynayabilirsin
  15. ™ROOT

gaming.gen.tr 'den alışveriş yapmayın !!!!!!!

en azından mail ile dönüş olabilirdi. Sistem geç gelebilir buna birşey demiyorum ben sadece bilgi almak istiyorum bu da zor birşey olmamalı
  16. ™ROOT

Belli ki burada kasıtlı birşey var. Siz iki sene öncede aynı sorunu yaşamışsınız.
  17. ™ROOT

Geri iade edin gitsin hocam uğraşmaya değmez

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.