Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat

Windows 10 Lisans Anahtarı 5 TL

O zaman ayrı tâbi zevk meselesi 😂
  2. Kürşat

Yoo retial keyler uygun 35-50tl arasında
  3. Kürşat

Retial key alabilirsin o zaman sürekli kullanmak için yinede senin tercihin sen bilirsin
  4. Kürşat

Sağlıklı değil cmd de olsa key alıp girin korsan kullanımı iyi olmaz
  5. Kürşat

Mak key ama bu haberin olsun 😃 yani tek kullanımlık format atarsan gider zaten kmspico vs crack filan yapmayın sakıncalı onlar OEM key alıp girin
  6. Kürşat

Öyle deme abi bu tür keyler normalde de orijinal zaten Microsoft un zamanında w7 için çıkardığı key bunlar o yüzden ucuz w10 da uyumlu geliyor 11 için bilmiyorum ben çok aldım 7-10-15 TL ye vs yani doğru bu OEM keyler de bu üründe bir problem var mak key biraz sıkıntı işte 😃
  7. Kürşat

Şikayet etmiş bulunmaktayim 🙂
  8. Kürşat

Daha önce de oem keyler aldım 7-8 TL ye ama Mak değildi onları sorunsuz yıllarca kullandık bunu ilk defa gördüm
  9. Kürşat

Bende zaten şikayet ettim Amazondan ağzının payını verdim söyledim gerekeni onlara
  10. Kürşat

Mak keymis abi bende sonradan anladım format atana kadar geçerli ama aktif olan arkadaşlar var Mak olduğunu bilsem paylasmazdim Zaten kusura bakmayın 🙏
  11. Kürşat

Windows kurulu olan bilgisayara format atmak ve arkadaş kurbanı olmak 👌🏻

Yeniden bir Windows hazırlayıp sıfırdan güzel bir kurulum ile sorunun çözüleceğini düşünüyorum ve Windows aynı hesap üzerinden kurulum yapılıyorsa bilgiler kaydedildiği için aynı yapılan değişiklikler yenisine de uyarlanıyor buna duvar kağıdı vs de dahil yani temiz Windows kurulumu ve yeni mail...
  12. Kürşat

Retial veya oem talep edebilirsiniz satıcıdan veriyor
  13. Kürşat

Ne bekliyorsun 5tl ye 😂
  14. Kürşat

Rica ederim 🤗
  15. Kürşat

Link Removed

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.