Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Methron

İntel i7 13700F Stres Testi Değerleri

Konuya yorum yapan olmamış lakin yine de çözüm arayan biri olursa diye yazayım. Acaba termal macunu mu düzgün süremedim diye düşünüp söktüğümde, gördüğüm kadarıyla bir problem yoktu. Macunu temizleyip, sıvı soğutucu içinden çıkan termal macunu uygulayıp tekrar özenle montajı yaptım ve teste...
  2. Methron

İntel i7 13700F Stres Testi Değerleri

Merhaba; Yeni toplamış olduğum kasada, Asus Tuf Gaming B760-Plus Wifi anakart üzerine takılı İntel i7 13700F işlemcim ve bu işlemciyi soğutan Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 240mm sıvı soğutma var. Montaj esnasında kullanmış olduğum termal macun, soğutucunun içinden çıkan macun. Bu...
  3. Methron

Soru PSU ve Ekran Kartı Uyumu

Merhaba; MSI Gaming X RTX 4070TI ekran kartı ile Asus Rog Strix 850G PSU bileşenleri olan bir pc topladım ancak, bu PSU ATX 3.0 değil sanırım. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar kullanımda bir problem ile karşılaşıp karşılaşmayacağım konusunda bana yardımcı olabilirlerse çok...
  4. Methron

2-3 Bin TL Bandında Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Merhaba; kablosuz ve kumaş pedleri olan bir kulaklık arıyorum. Ses kasmanın elzem olduğu multiplayer oyunlar değil de hikaye odaklı ve mmorpg oyunlar oynuyorum. Yoğun olarak Skype ve Discord kullanıyorum. Corsair’in Void Elite RGB 7.1 Surround model kulaklığını almayı düşündüm ancak internette...
  5. Methron

Topladığım sistem hakkında fikirleriniz nedir?

Evet onu aldım teşekkür ederim. Son olarak 2-3 bin bandında kablosuz kulaklık arıyorum. Var mı öneriniz?
  6. Methron

İşlemciyi 13700F olarak güncelledim. Kasa önerisi için teşekkür ederim ancak görünüş olarak hoşuma gitmeyen bir kasa. Başka araştıracağım.
  7. Methron

Görüşünüz için teşekkür ederim hocam. 13600k işlemci için z serisi anakart almazsam mantıksız olur düşüncesi ve ikisi birlikte bütçemi aştığı için bunları tercih ettim. 13500 ve 4070ti uyumu izlediğim incelemelerde tatmin ediciydi aslında. İlerde yükseltmeye çalışacağım. Şu haliyle bir...
  8. Methron

Merhaba bugün bir sistem topladım, sizin de fikirlerinizi bekliyorum. - İntel i5 13500 İşlemci (İntel i7 13700F olarak güncellendi) - Asus Tuf Gaming B760 Plus Wifi Ddr4 ATX Anakart - Msi RTX 4070 Tİ Gaming X Trio Ekran Kartı - Corsair 32 GB (2x16 GB) 3200Mhz CL16 Ddr4 Ram (Bu ram, anakart...
  9. Methron

45.000 TL Bütçe

Teşekkürler, nzxt h510 flow mesh kasa evet ama çok sıkış tıkış gibi geliyor bana, ki ilerde 4000 serisi ekran kartları için yeni kasa masrafı da açabilir.
  10. Methron

45.000 TL Bütçe

Bileşen önerileri için çok teşekkür ederim. Dediğim gibi 55.000 TL seviyesine çıkabilirim en fazla. Ancak white sistem dizmek gibi bir düşüncem yok. Hatta hiç RGB olmasa da olur benim için. Görünüşten ziyade bileşen yükseltmeyi tercih etmek bana daha mantıklı geliyor.
  11. Methron

45.000 TL Bütçe

Merhabalar, başlıkta belirtilen bütçe ile (bütçe max 10 bin TL civarı yukarı çekilebilir) ve en az 2k sistem olmak üzere başta oyun, photoshop, illustrator ve programlama amacıyla bu bilgisayarı toplamak niyetindeyim. Aklımdaki bileşenleri aşağıya yazdım, önerileriniz ve yardımlarınız için...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.