Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Batuhan EC Bayraktar

gaming.gen.tr 'den alışveriş yapmayın !!!!!!!

Ben gamegarajcıyım açıkçası daha uygun daha hızlı hem. Teknik serviside çok iyi. istediğin zaman ulaşabiliyorsunda daha nolsun. 3090'ın ılk cıktıgı zamanlar 3090lı 5950xlı sıstem sıparıs ettım cumartesıydı sanırsam. pazartesı kapıma geldı. daha sonra anakartı ezdim kulaklık bozuldu 3090ın fanını...
  2. Batuhan EC Bayraktar

NVlink ve Workstation

Selamlar herkese, Bu forumun ilk kapsamlı iş istasyonu NVLINK postuna hoş geldiniz :D. Kendi AI amaçlarım için sistemi ve deneyimlerimi size aktaracağım. Siz bu deneyimlere bakarak nerede sorun olabileceğini belirtebilirsiniz. Buradaki kimsenin bu derinlikte çalıştıgını düşünmüyorum ama...
  3. Batuhan EC Bayraktar

Video RTX 4080 ROG SAHNEDE! Nvidia ve Asus KAFAYI YEMİŞ 😯

Bende zaten 4k kullanıcısıyım. 2. 3090'ı aldım nvlinkle bağladım bakalım
  4. Batuhan EC Bayraktar

Video RTX 4080 ROG SAHNEDE! Nvidia ve Asus KAFAYI YEMİŞ 😯

Sanırsam herkes 4000 serisi alıyor bir ben kaldım sanırsam 3000 serisinde. Vay anasını
  5. Batuhan EC Bayraktar

Öneri 2 3090 veya Tek 4090 ??

ben aynı fikirdeyim hocam. Dolar bazında düşmesi yönünde. Dolar bozup alacağım gibi.
  6. Batuhan EC Bayraktar

Açıkçası bu denli bilgi içeren bir dönüt beklemiyordum lakin bahsettiklerinizi zaten biliyorum. 4090 alma konusunda ise 3090ı satıp 20k eklersem anca alabılırım demek ıstedım. 3090 alırken funmark harici neler ile test edebılırım diye düşünüyorum suan çünkü araştırmaya üşendim ve yorgunum. VRAM...
  7. Batuhan EC Bayraktar

NVLINK Bridge ülkemizde fahiş fiyatta olduğu için onu da ekleyınce 25k baremini rahat geçiyor hocam maalesef
  8. Batuhan EC Bayraktar

Yapay Zeka + Blok Zinciri = Pasif Gelir (Sonsuza Kadar mı?)

Yazıya bakarak ve forumda birkaç kripto para tahmini uygulaması görünce ortada bir ekip var diye düşündüm. Ekip varsa incelemek katılmak isterim diye düşünmüştüm
  9. Batuhan EC Bayraktar

Bu sisteme hangi ekran kartını önerirsiniz ?

3060 ve 1 alt ve üst modelleri idealdir de hocam. RAM'e çok abanıp işlemciden kısmışsınız gibime geldi benim. "O RAM bende yok hocam nabtınız" diye tepki verdim açıkçası
  10. Batuhan EC Bayraktar

Selamlar ana işi Yapay Zeka ve veri bilimi olan bir arkadaşınızım. Bizde iyi gpu herşey demektir. Zaten hali hazırda 3090 sahibiyim ve beni abartmadığım durumlarda da götüreceğini düşünüyorum. Sorun şurda ki abartmayı seviyorum. VRAM miktarı kadar büyük bir yapay zeka modeli veya daha büyük veri...
  11. Batuhan EC Bayraktar

Yapay Zeka Kullanarak Hisselerin 3 Gün Sonraki Fiyatlarını Tahmin Etme

Muhtemelen basit multivariate bir forecasting modeli diye düşündüm sadece LSTM çıktı. Bunun anlamı ciddiye almayınız demektir. Ama 0'dan birşey oluşturmak içerk üretip insanlarla paylaşmak takdire şayan. Bu alanda gitmek isteyenler "Machine Learning for Trading Systems" veya "AI in Finance" gibi...
  12. Batuhan EC Bayraktar

Yardım 4090 Custom Sıvı Soğutma için yardım.

ekwb alanındaki en iyi şirket bildiğime göre. Alternatifleri var mı diye sorarsanız evet var. Ama 150k gibi absürt bir para gömebiliyorsanız düşünmeden bu şirketin ürünlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca sistem ve sizin hakkınızda birkaç sorum var hocam nasıl görüşebiliriz?
  13. Batuhan EC Bayraktar

Yapay Zeka + Blok Zinciri = Pasif Gelir (Sonsuza Kadar mı?)

Çok basit ve anlaşılır sade güzel bir yazı olmuş. Sanırsam kripto para alım-satım'ı için bir ekip olabilir. Var ise görüşme talep ediyorum
  14. Batuhan EC Bayraktar

Duyuru İkinci El Forumu için "SATILIK" ve "ALINIR" ön eki seçim zorunluluğu

2. Elden güç kaynağı ve birkaç parça satan ben bunu görünce şaşırdım. Forumda ikinci el işini görmek bir ilk sanırsam.
  15. Batuhan EC Bayraktar

Öneri ModArt PC Forum Geliştirme ve Öneri Başlığı

Selamlar, Ben çok forum kullanan biri değilim daha çok documention ve manueller ile ilgiliyim destek için geldim Levon reis'e. Ama 1 aylık olmasına rağmen güzel duruyor arkada güzel bir ekip olduğu belli. Bence "back-end" yerine "front-end" öncelik olmalı diye düşünüyorum ki şuan bile fena...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.