Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. D

Arkadaşlar son sistem 4090'lı intel i9 13900 serili bir pc kurmak istiyorum Lütfen bana fikir verirmisiniz

intel core i9-13900K yerine KF modelini alabilir 1-2 bin lira daha uyguna geliyor
  2. D

Yardım Amd expo sorunu

hocam muhtemelen arkadaşlar bilmedikleri için işlem yapmamış olabilirler gerçi aynı problemi z790 anakartlarda yaşamıştık ama bilgili arkadaş denk geldi sanırım voltaj değerlerini söylemişlerdi stabil devam ediyor sistemimiz biraz am5 soketin problemi gibi duruyor
  3. D

3070ti sistem arayanlar

intel core i5-12400F ve 3070 li bir sistem bu fiyata güzel gitmiş açıkçası
  4. D

Yardım Amd expo sorunu

biz intel chipsetli lga 1700 anakartlarda çok rahat yapabiliyoruz ön ayarlarda geldi 2 ay önce am5 mimarisinde yok mu cidden bu ? ddr5 kullanmak zorunlu ama ayar yapılamaması aşırı garip olmuş
  5. D

Video SONUNDA BİRİ AKIL ETTİ! En Serin Çalışan RTX 3060 Laptop

intel core i7-12650h gibi çok güçlü bir işlemciyi 3060 la beraber güzel soğutan sistem olmuş
  6. D

Yardım Amd expo sorunu

hocam kısaca anakart kaynaklı bir problem am5 soketin gazabı olmuş biraz :D çok ince ayarlar yaparak çalıştırabilirsiniz aynısını intel chipsetlerde yaşamıştık bir kaç bios güncellemesi sonucunda 5800 mhz hızlarını kullanabiliyoruz artık 128 gb ddr5 ramde özellikle yazılım desteği önemli açıkçası
  7. D

Soru Hp Victus Gaming Notebook Alınırmı ?

özellikle intel versiyonları i5-12500H işlemcili modeller gibi gayet performanslı cihazlar 20k bandına alınabiliyor şuan amazonda çok fazla satıldı ve memnun olmayan az kişi vardır sanırım
  8. D

Yardım Amd expo sorunu

expo intel xmp ye karşı çıkmış ve daha yeni denenen bir sistem muhtemelen malesef am5 mimarisinin gazabına uğramışsınız kağıt üzerinde 5800 mhz hızlar göstersede gerçek kullanımda ince ayar yapmazsanız malesef 5800 mhz hızlarına ulaşamıyorsunuz 4800 de normal bir şekilde çalışıyor expo ön...
  9. D

Video Uygun Fiyatlı Canavar Monster ABRA A5 V17.2

12.nesil intel işlemcili modelleri eskisi kadar ısınmıyor ama üst modeller o kasayla çok normal ısınması :D
  10. D

Yardım 12600K tam yükte performans çekirdekleri 2.6GHz'de çalışıyor

Hocam render aldığınız uygulama nedir ? yada işletim sisteminiz win 11 mi ? intel işlemciler performans gerektiği kadar çekiyor render aldığınız uygulama ekran kartına yükleniyor olabilir
  11. D

Video Uygun Fiyatlı Canavar Monster ABRA A5 V17.2

hocam işlemci bazında intel core i5-11400H ekonomik olarak uygun olması bir nebze cüzdanı rahatlatıyor diyebilir miyiz ? 3050ti zaten alınabilecek en uygun kart malesef bu fiyat segmentinde
  12. D

i5 13600k en uygun soğutucu

10K bandında asus yada msi modelleride var yada kule tipi noctualarda güzel intel core i5-13600K için siz bütçeden haber verin :D
  13. D

amd mi intel mi ? gecerli bir sebep

5600x öneren arkadaşına uymadığın için tebrik ederim kendini am4 mimarisi öldü 2 sene sonra yetmeyecek şuan için en mantıklısı intel core i5-13600KF işlemcisi ki bir i5-6600K kullanıcısı olarak 7 sene sonra sistem değiştirmiş oldun aldığın işlemcide aşağı yukarı 5-6 sene seni rahat götürür...
  14. D

Yazılım için AMD mi yoksa İNTEL İşlemci mi almalıyım?

En son yazdığım gibi unreal engine gibi uygulamaları 5950x gibi bir sistemde çok problemli şekilde çalıştırdık intel sistemde problemsiz akıyor program intel core i9-12900K fazla bile açıkçası %40 tan fazla kullanamıyorsun işlemciyi
  15. D

İ5 13600kf icin asus b660m-k vs gigabyte b660m gaminx

bios güncellemesi için yetkili servise yollayabilirsiniz biz intel core i5-13600K için öyle yapmıştık tabi ASUS markası imkan sağlıyor diğer markaları bilmiyorum
  16. D

LGA1851: 14. Nesil Intel İşlemciler Yeni Soketle Geliyor

10nm ile am5 platformuna kafa tutan intel 7 yada 5 nm ile neler yapar merak konusu cidden
  17. D

Intel 13 nesil non k performance

herkes üst segmentte sidik yarıştırmasını izlerken am5 serilerinin giriş ve orta segmentte intel domine etti piyasayı intel core i3-12100F ve 12400F modelleri dehşet satıyor 13.nesiller ile baya arşa çıkar gibi
  18. D

Intel socket 1851 meteor lake

ddr5 destekli asus tuf z690-plus 6k fiyat bandında intel core i5-13600kf 6.6k bazı sitelerde güzel indirimle 6.3K ya gördüm aynı şeyi 7700x için yaptığımızda kendisi 8k fiyatında anakartınıda sen seç adam akıllısı 8-10 k arasında gidiyor am5 soketlerin ddr5 ram fiyatını eklemeden aradaki fiyat...
  19. D

Intel socket 1851 meteor lake

i3-10100 ve 10105F 4500 den daha iyi ?
  20. D

28k Bütçeye En Az 3060 Laptop Önerisi

hepsiburada üzerinde intel core i5-12500H işlemcili 3060 lı HP Victus cihazlar satılıyor bu bütçe içinde

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.