Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Viper

WİN 10 mu 11 mi ?

Clean install Windows 11 hiç geriye bakma. Windows 11, 12th gen ve 13th gen p/e-cores için optimize edilmiş bir işletim sistemi.
  2. Viper

NVIDIA Yeni Nesil Blackwell GPU Mimarisi 2024

Yanlız Haberin altındaki yorumlar şahane 😁
  3. Viper

Asus anakart teknik servis

Son olarak senin anakarın ses çipi için firmware çıkmış Realtek ALC4080 Codec ( ALC4080/ALC4082 audio FW update tool release) Sürüm - 3.37 MB Fixed Line Out playing music is noisy hoparlör Çıkışında müzik çalarken gürültülü yapıyormuş. güncelleme yayınlamışlar onuda güncellersin.
  4. Viper

Evet bios Sürüm 2204 güncelle windows 11 kurunca ardından intel yönetim motorunu güncelle intel ME (update ME Driver to the latest Version 16.1.25.2020) güncelle
  5. Viper

Rica ederim bios hakkında bilmediğin anlamadığın ayar olurs sor yardımcı olurum. orneğin fan hızılarını ayarlama veya kullanmak istemediğin özellikleri kapatma. xmp veya overclock veya bilgisayarı açık kalmayacak şekilde tam kapatma veya windows 11 kurulumu gibi aklına takılan soru olursa...
  6. Viper

Evet parçalar takılıyken yapabilirsin. eğer o şekilde yapacaksan tam montajı bitir psu tüm elektirik kabloları tak. psu nun fişini aç sadece enerji gelsin yeter bilgisayarı çalıştırmadan bios flashback yap. Bios flashback yaklaşık 3...4 dakika sürer. bittikten sonra usb flash çıkart...
  7. Viper

ah be yazık olmuş vaalla üzüldüm. anakart eline geçtiği zaman üstüne diğer parçaları(işlemci & ram) takmadan önce sadece psu 24 pin elektiriği kablosunu bağla power tuşuna dahi basma anakartın son bios indir at bir usb flash diske ve bios flash usb portuna tak 3...4 saniye basılı tut. biosu...
  8. Viper

Sanırım sen bios flashback yapmadığın için bu ezyeti yaşıyorsun. Z690 anakartta 13.nesil intel işlemci kullanacaktın değil mi.
  9. Viper

DDR4 RAM tavsiyesi 3600MHZ ve üstü.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Dün saatlerce internette amazon siparişin iptal etmesinin bir sebep aradım. hayır Amazon müşteri hizmetleri de bilgilendirmiyor sürekli farklı kart deneyin diyor 3 kartım var hepsini denedim. amazon 150 euro limit koydun bari ürünü satıştan kaldır. 4 saatimiz...
  10. Viper

Teşekkür ederim 2020 ekim-kasım ayında ilk çıkan seri RTX 3080 idi o zamanlar hiçbir markanın beyaz ekran kartı piyasada yoktu veya ben bulamamıştım.
  11. Viper

Böyle bir şey oldu Z170 6700K GTX 980 den Z690 13700K RTX 3080 oc. arada sanırım 8 nesil fark var.
  12. Viper

Bu ürünü tam 7 defa satın aldım amazon germany iptal etti. 3 farklı kart denedim yine iptal etti. Amazon müşteri hizmetlerine de danıştım onlarda çözemediler. Link Removed 4x16GB 64 GB yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir öneri yaptım. Bütçe daha fazla ise daha iyisi de bakılabilir.
  13. Viper

RAM Bulunmuştur beyler Montaj bitti herşey normal çalışıyor aşağıdaki modeli satın aldım Trident Z RGB DDR4-3200 CL16-18-18-38 1.35V 32GB (2x16GB) F4-3200C16D-32GTZR
  14. Viper

Bu nasıl - Trident Z RGB DDR4-3200 CL16-18-18-38 1.35V 32GB (2x16GB) F4-3200C16D-32GTZR
  15. Viper

Butçem 6000TL max 7000 TL çıkabilirim. yine de teşekkür ederim
  16. Viper

Peki önerebileceğiniz model link var mı?
  17. Viper

kalıp tasarım için solidworks 3D kullanılacak ve aynı zamanda oyun oynatacak. 64GB. gereksiz mi dersiniz.
  18. Viper

Merhaba Arkadaşlar aşağıdaki sistem için 3600MHZ veya üstü 32GB, 64GB DDR4 RAM önerini ve tavsiyeniz nedir? 64GB. çok mu gereksiz olur bilemedim. bu parçalar kimi 2019 yılın sonu kimi 2020 kimi 2021 ve 2022 de alındı fakat henüz kullanmadım geriye sadece RAM satın almam kaldı. -Ekran Kartı...
  19. Viper

NVIDIA GeForce Game Ready 526.98 Sürücüsü Yayınlandı

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  20. Viper

Soru Asus Rog Crosshair Hero x670E için Asus sıvı soğutma

Super haber corsair soğutucusu olanlar endişelenmesine gerek yok.🙂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.